UTSO SATIN ALMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ (DESTEĞİ) BAŞLIYOR

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 27 Nisan Perşembe günü ‘’Otel Satınalma Günleri’’ etkinliği altında, Uşak’ta ki üretici firmaları bölge otelleriyle buluşturuyor.

UTSO SATIN ALMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ (DESTEĞİ) BAŞLIYOR
banner628
banner629
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ticari faaliyetlerinin ve tanınırlığının arttırılmasıyla için çalışmalarına ve desteklerine devam ettirmektedir.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim KURULU Başkanı S. Selim KANDEMİR, çevre illerdeki otellerle birlikte yapacağımız bu çalışmalarla ilimizin ticari kapasitesinin arttırılmasını sağlamayı hedeflediklerini belirterek; “Bu etkinliğimizle bölgemizde ki turizm ve otelcilik alanında ki üst düzey yöneticileri, satın alma yetkililerini ilimizde ki üretici firmalarla aynı platformda bir araya getiriyoruz. İzmir, Denizli, Afyonkarahisar, Kütahya ve Manisa illerindeki oteller ile üyelerimizi bir araya getireceğiz. Organizasyonumuz tüm üyelerimize açık olacak ama yoğunluğumuzu, otellerin genel alım kalemleri olan gıda ve ev tekstil sektörleri üzerine yönelteceğiz. İlk olarak planladığımız Uşak, Afyonkarahisar ve Kütahya illerinde ki otellerle buluşmamız 27 Nisan da. Şimdiden 12 beş yıldızlı otelden etkinliğe katılım sözü aldık. Projemizi kendileri ile paylaştığımız da hem bölgenin tanıtımı hem de ticareti için çok güzel bir çalışma olacağı görüşünde olduklarını ilettiler. İlimizde ki üreticilerle de görüşmelerimiz devam ediyor. Odamızda gerçekleştireceğimiz organizasyon için ilimize gelecek olan otel müdür ve satın alma yetkililerine ayrıca ilimizin tanıtımını da yapacağız. İllerin kalkınmasında turizm önemli bir yere sahiptir. Kültür tanıtımımız sonrasında diğer otellerden ilimize günübirlik de olsa geziler düzenlemesini bekliyoruz’’ dedi. 


banner632
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER