UŞAK SINAV DERGİSİ DERSHANELERİNDEN 6.SINIF ÖĞRENCİLERİ’NE BÜYÜK MORAL

UŞAK SINAV DERGİSİ DERSHANELERİNDEN 6.SINIF ÖĞRENCİLERİ’NE BÜYÜK MORAL

UŞAK SINAV DERGİSİ DERSHANELERİNDEN 6.SINIF ÖĞRENCİLERİ’NE BÜYÜK MORAL
banner282

UŞAK SINAV DERGİSİ DERSHANELERİ SBS 6. sınıf öğrencileri için de sınav öncesi MOTİVASYON ETKİNLİĞİ’ne devam etti.

            12 HAZİRAN 2010 Cumartesi günü yapılacak olan SBS’ ye girecek  ilköğretim 6.sınıf öğrencileri için Can Düğün Salonu’nda MOTİVASYON ETKİNLİĞİ düzenlendi.

             Türkçe Öğretmeni Belgin İKİZ’ in sunuculuğunda gerçekleştirilen MOTİVASYON ETKİNLİĞİ PROGRAMI 10 Haziran 2010 Perşembe günü SAAT 14:00’te öğrenci, öğretmen ve velilerinin büyük katılımıyla başladı.

             Önce, Uşak Sınav Dergisi Dershaneleri SBS Şubesi Kurum Müdürü Ufuk DOĞAN öğrenci, öğretmen ve velilere teşekkür ederek onlara başarılar diledi. ‘ Yaklaşık on aydır gösterdiğiniz çalışma ve gayretin sonucunu alacağınıza bütün kalbimle inanıyorum. Önümüzdeki yılda da öğrencimiz olarak Uşak Sınav Dergisi Dershaneleri’ne devam edecek olmanız bizler için ayrı bir gurur kaynağıdır.’ dedi.

             Daha sonra Uşak Sınav Dergisi Dershaneleri Genel Koordinatörü Mehmet ÖZDEMİR bir konuşma yaparak öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür etti. Rehberlik anlamında sınav öncesinde, sınav anında ve sınav sonrasında uyulması gereken ve son derece önem taşıyan konular hakkında bilgiler vererek öğrencilerin dikkat etmeleri gerekenleri yine yaptığı ilginç drama çalışmasıyla anlattı.

            Öğrenci velilerine, çocuklarının beslenmeleri için iki günlük sınav diyeti örnekleri veren ÖZDEMİR, öğrencilerin huzur içinde sınava girmeleri için anne ve babaların titiz davranmaları gerektiğini vurguladı.

            Sınavlarda karşılaşılan soruların hepsinin, öğrenciler tarafından yapılması gerekliymiş gibi davranıldığını ifade eden ÖZDEMİR, ‘Öğrencilerimizin özellikle bütün seçenekleri doğru görünen sorulara sınav sonuna kadar dokunmamaları gerekir, boş bırakmak yanlış yapmaktan her  zaman  iyidir ’ dedi. 7.ve 8.sınıfların etkinliklerinde olduğu gibi yine öğrenciler gruplar halinde sahneye gelerek ellerinde pankartlarla ‘ yaşasın boşlar, kahrolsun yanlışlar ‘ diyerek drama sergilediler.

            Son olarak öğrencilerin Uşak Sınav Dergisi Dershaneleri eğitimiyle sınavlara hazır hale geldiğini, bu süre içinde 22 deneme sınavı uygulandığını, bütün bire bir ders ve takip dersleri çalışmalarıyla birlikte 540 saat ders yapıldığını ifade etti.

            Genel Koordinatör Mehmet ÖZDEMİR’İN konuşmasının ardından öğrenciler ve öğretmenler velilerin huzurunda büyük bir coşkuyla OKAN MÜZİK eşliğinde eğlenerek stres atıp cumartesi günü girecekleri sınav için moral depoladılar.

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER