2010 YGS DE UZEM BAŞARISI

2010 YGS DE UZEM BAŞARISI

2010 YGS DE UZEM BAŞARISI
banner282

UZEM DERSANELERİ Genel Müdürü Oktay Ballı bu yıl ilk kez uygulanan YGS de bekledikleri başarıyı yakaladıklarını söyledi. Oktay Ballı düzenlediği basın toplantısında:

 “UZEM DERSHANELERİ, 1990 YILINDAN BERİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞARAK HER ZAMAN UŞAK’IN EN SEÇKİN DERSHANESİ OLMUŞ, UŞAK’IN ÖSS VE SBS BAŞARISINA ÖNEMLİ KATKILARDA BULUNMUŞ VE YENİ SINAV SİSTEMİNDE DE (YGS - LYS) UŞAK HALKININ GÜVENİNE LAYIK OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞTIR.

 30 NİSAN 2010 GÜNÜ AÇIKLANAN YGS SONUÇLARI İNCELENDİĞİNDE ÖĞRENCİMİZ

SERDAR GÖK YGS-4 PUAN TÜRÜNDE UŞAK BİRİNCİSİ OLMUŞTUR.

 BİREYSEL BAŞARILARIN YANINDA, KİTLESEL BAŞARIDA DA YGS SINAVINA GİREN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ ULAŞILMAZ BİR REKORA İMZA ATIP UŞAK BİRİNCİLİĞİNİ PERÇİNLEMİŞTİR. TÜRKİYE’DE SINAVA GİREN 1 MİLYON 487 BİN ADAYDAN 1 MİLYON 233 BİNİ BAŞARI (%83) SAĞLARKEN, UZEM DERSANELERİ OLARAK ÖĞRENCİLERİMİZ %99.8 BAŞARI SAĞLAYIP TERCİH YAPMA HAKKI KAZANMIŞTIR.

 ZORLU YARIŞIN BİRİNCİ ETABINDA (YGS) İPİ GÖĞÜSLEYİP BAŞARI ELDE EDEN DERSHANEMİZ ÖĞRENCİLERİNİ, AİLELERİNİ, OKUL ÖĞRETMEN VE İDARECİLERİNİ TEBRİK EDER, İKİNCİ ETAP OLAN LYS SINAVINDA ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

 AYRICA BU BAŞARILARIN ELDE EDİLMESİNDE KATKILARI BULUNAN; ÇALIŞKAN, GAYRETLİ, ÖZVERİLİ, ÖĞRENCİSİNİ DAİMA EN YÜKSEKLERE MOTİVE EDEN, BRANŞINDA UZMAN, DEĞERLİ UZEM DERSANESİ ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

SİZ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA DA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM” dedi.

 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER