UTAŞ İŞÇİSİ, İNŞAAT FİRMASININ HARİTACISINI YUMRUKLADI BATTI ÇIKTI İNŞAATI DURDU

Uşak Belediyesin Stadyum Kvaşağı inşaatının yaşanan kavga nedeniyle durduğu idda edildi.

banner601

Olay bugün saat 15:00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre İnşaatı yapan Fettahoğlu’nun adamı harita mühendisi Murat Azizlerlioğlu ile UTAŞ Çalışanı bir şofor tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine UTAŞ Şoförü UTAŞ’ ta Nazmi Peker’in yardımcısı olan ve  vurdu kırdı işlerine bakan Niyazi Gülcan’a haber verdi. İnşaata gelen Niyazi Gülcan Murat Azizlerlioğluna yumruk attı. Bunun üzerine kavga ve tartışma büyüdü. Bunun üzerine Murat Azizlerlioğlu bütün işçilerini toplayarak şantiye alanını terk etti.

İşçilerin Şantiyeyi terk etmesi ile neredeyse 24 saat çalışan Stadyum kavşağı inşaatı durdu. Olayı duyan UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen şantiyeye gelerek toplantı yapmaya başladı. Olayın Karakolluk olup olmadığı henüz bilinmezken şantiyede işin durduğu ve sadece 2-3 UTAŞ çalışanın olduğu görüldü.
İnşaatın durmasına neden olan Niyazi Gülcan Gaetecilerin tehdit edilmesinde başrol oynayan kişi. 

ALİ
 RIZA ÇÜME BARIŞTIRDI İNŞAAT TEKRAR BAŞLADI
Yaşnan yumruklaşma olayındna sonra inşaat yaklaşık 2 saat durdu. Ancak biz haber yaptıktan sonra Ali Rıza Çümen tarftyarları barıştırdı ve inşaat tekrar başladı. Kavga eden taraflar takım elbise giyip gelip poz vererek bizi yalanlamaya çalıştılar. Ancak yumruklaşma öncesi kavga çevrede bulunan vatandaşlar tarafından çekilmişti. 


 
 Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2016, 21:31
banner600
YORUM EKLE
YORUMLAR
uşaklı
uşaklı - 4 yıl Önce

statyum kavşağı kapalı, dörtyol ulubey kavşağı kapalı sayın başkan şehrin güney kuzey geçişini nereden yapacağız? aynı anda iki kavşak kapatılır mı? hayırlı çalışmalar.

uşaklı esnaf
uşaklı esnaf - 4 yıl Önce

şu yumruğu görseydik iyiydi

uşşak63
uşşak63 - 4 yıl Önce

adamlar alışmış dövmeye, bi kere döven dövene, yakında dövülmedik adam kalmayacak uşakta, selendiye doğru gitseler iyi olacak....

Bekir uzun
Bekir uzun - 4 yıl Önce

Ortalik iyiden iyiye eşkiyaya kalmış vay vatanım vay

Çilekeş vatandas
Çilekeş vatandas - 4 yıl Önce

Kardeşim ortalık toz duman sayın başkan insanlara bu kadar eziyet olmaz hicmi vicdanını sizlamiyor kardeşim yazık bu millete yazık.stad kapalı küçük çarşı kapalı Dörtyol kapalı salı pazarı kapali bu millet bu kadar eziyeti hak etmiyor bu kadar vicdansız olmayın.sayin vali emniyet müdürü bel başkanı trafik denetleme şube müdürü Allah rızası için bi sabah 7 ile 9 _16 ile 19 saatleri arası su şehidin içinde araç kullanımdan bu millete cektirdiginiz eziyeti anlayin.

asabi vatandaş
asabi vatandaş - 4 yıl Önce

böyle başa böyle tarak insanlar hak ettiği gibi yönetilirler hamdolsun her türlü rezaleti bu yönetim sayesinde gördük ,nasıl bir anlayış varsa bütün şehir şantiye alanı gibi plansız proğramsız çalışmayı ilkokul çocukları da yapar eğer bu ilin bir trafik komisyonu varsa kendileri istifa etmeyi düşünüyorlar mı acaba

Gediz yolu
Gediz yolu - 4 yıl Önce

Bunlar daha giderli birine denk gelmemiş gücü yeten gücü yetene. Bigün gelir bozdururlar kendilerini bu kolpaçinolar

vatandaş
vatandaş - 4 yıl Önce

bu yoollar aynı anda yapılmak zorundamı gar yolunun hali nedir insan bi yola girdimi çıkması dakikalar alıyor bölö bölüm yapılamazmı acaba o yollar tam pkullar açılmışken nedir bu eziyet sayın başkan


SIRADAKİ HABER