UŞAKLI İKİ KIZ KARDEŞİ DENİZLİ'DE CİNAYETE KURBAN GİTTİ

Uşaklı Kız kardeşler Denizlide korkunç cinayete kurban gittiler.

UŞAKLI İKİ KIZ KARDEŞİ DENİZLİ'DE CİNAYETE KURBAN GİTTİ
banner625
banner601

DENİZLİ Adliyesi'nde, boşanma davasından çıkışta cinnet getiren Kemal Sezgince) (59), kurşun yağdırdığı boşanma aşamasındaki eşi Şengül Sezgince, baldızı Fadime Boz (50) ve Bacanağı Ali Avcu'yu (53) öldürdü.

Öldürülen Şengül Sezgince ve Fadime Boz’un Uşaklı olduğu belirtildi.

Bu gün Denizli Adliyesi’nde herkesi şoka sokan olayda yaşamlarını yitiren iki kadının Uşaklı olduğu ortaya çıktı.

Adliye çıkışı Kemal Sezgince adlı şahıs silahını çekerek boşanma aşamasında olduğu eşi baldızı ve bacanağının üzerine ateş etti. Silahtan çıkan mermiler sonucu 3 kişi kanlar içerisinde yere yığıldı.

. Adliye Sarayındaki emniyet güçleri olaya müdahale etmek için harekete geçtiği an 3 kişiyi vuran Kemal Sezgince kendi kafasına sıkarak intihar etmek istedi ama silah ateş almadı. Emniyet güçleri ateş eden kişiyi apar topar gözaltına alarak Adliye Binasından içeri sokup Polis noktasına aldı. Meydana gelen olay sonrası Şengül Sezgince olay yerinde yaşamını yitirirken Fadime Boz ve Ali Avcu ise kaldırıldığı hastanede yaşamlarını yitirdiler.

Kemal Sezgince’nin öldürdüğü Bacanağı Ali Avcu’nun sanatçı olduğu ve Uşaklı Yazar Selma Maden avcu ile evli olduğu belirtildi. Olayda yaşamlarını yitiren iki kadınında Selma Maden avcu’nun kardeşleri olduğu ortaya çıktı. Olay Uşak’ta da büyük üzüntüye neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER