UŞAK'TA KAN DONDURAN CİNAYET

Dün akşam Dörtyol da yanmış olarak bulunan Sabahat Özdemir’in eşi tarafından kan donduran bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

 Katil Eş eşini kendisini aldattığı için öldürdüğünü itiraf etti. Bir gün önce eşini öldürdüğünü ve ertesi günü de eşini yaktığını itiraf eden Ramazan Özdemir niçin yakmak istedin sorusuna ise Eşimi Şeytan olarak gördüm şeytanı yok etmek istedim dedi.

Dün Uşak'ta Dörtyol merkezde Tümtürk Süpermarket yanında bulunan Sabri Bayar Apartmanında çıkan yangın, polis ve itfaiye ekiplerinin girişimiyle kısa sürede söndürülmüş, yangın sonrası içerde bir kadın cesedi ile karşılaşılmıştı.

 

Polis kısa sürede genç kadının Cinayet Kurban gittiğini belirlemiş dün gece Sebahat Özdemir’in eşi Ramazan Özdemir’i aramaya başlamıştı. Bu gün sabah saatlerinde gözaltına alınan Ramazan Özdemir cinayet gecesini anlatırken eşi ile barda çalıştığı ve başka erkekler ile birlikte olmaya başladığı için tartıştıklarını ve cinnet getirerek eşini yorganla boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Dün akşam Kar Maskesi ile binaya giren ve cesedi yok etmek için yatağı ateşe veren Ramazan Özdemir bunu niçin yaptığını soran polislere ise ben şeytanı öldürdüm şeytanı yok etmek istedim. Şeytan yanmadan yok olmuyormuş diyerek kan donduran ifadeyi verdi.  

  

EŞİM BİR ŞEYTANDI,ÖLDÜRDÜM!..

Cinayet Zanlısı Ramazan Özdemir ifadesinde eşinin bir şeytan olduğunu iddia ettiğini kendisini ve ailesini kurtarmak için cinayeti işlediğini belirttiği iddia edildi. Ramazan Özdemir eşinin sapkın olduğunu kendisine, çocuğuna ve ailesine zarar vermek için yaratılmış bir şeytan olduğunu belirterek cinayet işlediğini belirtmesi olayı duyan yakınlarını şok etti. Kan donduran olayın arkasından ise bir namus cinayeti daha çıktı.

 

BARDA ÇALIŞMASINI İSTEMİYORDU

Yakınlarından edindiğimiz bilgilere göre Sebahat Özdemir'in Yetiştirme Yurdunda büyüdüğü aslen Adanalı bir ailenin kızı olduğu ancak ailesiyle görüşmediğini sadece kardeşleriyle zaman zaman bir araya geldiğini bildiklerini belirttiler. Sebahat Özdemir'in önceleri normal işlerde çalıştığını ancak son dönemlerde barlarda garsonluk yapmaya başladığını belirten Ramazan Özdemir'in yakınları, Ramazan Özdemir'in eşinin barlarda çalışmasını istemediğini belirtirken genelde çıkan tartışmaların ve kavgaların bu çerçevede gerçekleştiğini ancak böyle bir olayla karşı karşıya kalacaklarını tahmin etmediklerini belirttiler.

 

BAR HAYATI ÖLÜMLE BİTTİ

İddiaya göre cinayete kurban giden Sebahat Özdemir'in yakın çevresine eşi hakkında "eski eşim, ben ondan boşandım" demesi ve bazı bar müşterileriyle telefon görüşmeleri yapması Ramazan Özdemir'i defalarca sinirlendirmiş ve bu yüzden kavgalar etmişlerdi. Yakın çevresi tarafından eşine düşkünlüğü ile bilinen Ramazan Özdemir'in bu yüzden bir namus cinayeti işlediği belirtilirken Sebahat Özdemir'in lükse düşkünlüğünün bir aile felaketine sebep olduğu iddia edildi...

 

CİNAYET SONRASI TÜM BORÇLARINI ÖDEDİ

Eşi Sebahat Özdemir'i boğarak öldüren Ramazan Özdemir'in olayı gerçekleştirdikten sonra kredi kartlarına olan borçlarını ödediği ardından eşinin kardeşine de banka yoluyla bir miktar para gönderdiği ortaya çıktı. Ramazan Özdemir'in cinayeti işledikten sonra olayın delillerini karartmak amacıyla tekrar eşinin kaldığı eve geri döndüğünü sonrasında ise eve kar maskesi ile girerek evde yangın çıkartarak yangın sonucu ölüm süsü vermeye çalıştığı sanılıyor. 

Polisteki sorgusundn sona Adliyeye sevk edilen Ramazan Özdemir Tutuklanarak cezaevine gönderildi. 


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 01:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
CEYDA KOÇAK
CEYDA KOÇAK - 5 yıl Önce

Kadın ve erkeğin akrabalarina Allah sabir versin amin

banner633
SIRADAKİ HABER