UŞAK'TA HAMZA YILMAZ'I KAFASINDAN VURARAK AĞIR YARALAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

Uşak’ta bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda 24 Yaşındaki tekstil işçisi Hamza Yılmaz'ı kafasından ağır yaralayan Ümit Bardak polisin başarılı operasyonu sonucu yakalandı.

UŞAK'TA HAMZA YILMAZ'I KAFASINDAN VURARAK AĞIR YARALAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
banner628
banner629

Uşak’ta bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda 24 Yaşındaki tekstil işçisi Hamza Yılmaz  aracında kafasından vurulmuş olarak bulunmuştu. Polis olaydan sonra yaptığı araştırmada Hamza Yılmaz’ı silahla vurarak ağır yaralayan şahsına Ümit Bardak olduğunu tespit etti.
Sarayaltı mahallesinde olayda kullandığı silahı ile birlikte yakalanan Ümit Bardak’ın ilk ifadesinde vurduğu genci tanımadığını ve trafikte tartıştıklarını olayın bu nedenle meydana geldiğini söylediği bildirildi.
Gözaltına alınmadan önce Facebook hesabından paylaşım yapan Ümit “Bardak Allah’a emanet olun hakkınızı helal edin” yazdı ancak daha sonra paylaşımı kaldırdı.

         Bir eğlence merkezinin kapısında beklediği ve Yıkamacılık yaptığı belirtilen Ümit Bardak’ın geçtiğimiz aylarda pazaryerinde bir bıçaklama olayına karıştığı ve bir süre cezaevinde yattığı bildirildi.
Trafik’te ki küçük bir tartışmanın ağır yaralama ile sonuçlanması alkol ve gençlerin sakin olamamasına bağlanıyor.

OLAYIN GEÇMİŞİ

 Sabah 06:00 sıralarında Yavuz Sultan Selim caddesi ile Vadi Caddesi kesişiminde meydana geldi. Yoldan geçenler haber vermesi ile 64 DN 424 Plakalı otomobilin içinde ağır yaralı olarak bir genci buldular. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Uşak Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırılan gencin 24 yaşındaki tekstil işçisi Hamza Yılmaz olduğu belirlendi. Aslen Ulubey’in Köseler köyünden olduğu belirtilen Hamza Yılmaz’ın kafasından vurulduğu ve durumun ağır bildirildi. Hamza Yılmaz’ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER