UŞAK'TA FETÖ SORUŞTURMASINDA 12 KADIN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Uşak'ta, FETÖ/PDY yönelik operasyonlarda aralarında Harun Tokak’ın ve Hazim Sesli'nin yeğenlerinde bulunduğu gözaltına alınan 10'u öğretmen, 12 kadın adliyeye sevk edildi.

UŞAK'TA FETÖ SORUŞTURMASINDA 12 KADIN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
banner599
 Uşak'ta, FETÖ/PDY yönelik operasyonlarda aralarında Harun Tokak’ın yeğenlerinde bulunduğu gözaltına alınan 10'u öğretmen, 12 kadın adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilenler arasında Hazim Sesli’nin yeğeni de bulunuyor.


banner595
Uşak Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturmasında Uşak Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 10'u öğretmen, sabah saatlerinden itibaren soruşturmayı Yürüten Cumhuriyet Savcılarına ifade veriyor. Zanblıra arasında FETÖ soruşturması kapsamında aranan Gazeteci Harun Tokak’ın yeğenleri ve Hazim Sesli’nin de yeğeninin bulunduğu ve zanlıların Bylock kullandıkları tespit edildi.
"Silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "Terör örgütüne yardım" suçlamasıyla Cumhuriyet Savcılarına ifade veren zanlıların tutuklanma istemi ile mahkemeye sevk edilmesi bekleniyor.

 

Kazım ŞEN

banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER