Uşak'ta Eşini Öldüren Kadın Tutuklandı

Uşak'ta Eşini Öldüren Kadın Tutuklandı
banner628

Uşak’ta tartıştığı eşini bıçaklayarak öldüren Esin A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olaydan sonra şok geçirdiği belirtilen kadın olay anını hatırlamadığını iddia etti. Genç kadının eşimi yaraladıktan sonra polis ekipleri gözaltına alırken hayır hayır ben böyle bir şey yapamam dediği gelen bilgiler arasında.

Uşak’ta dün gece yaşanan cinayeti konuşuyor. Bir gün öncesi güle oynaya doğum günü kutlayan eşler arasında başlayan kavga cinayete dönüşmüş ve Yaşar Akbulut adlı genç yaklaşık 7 aylık evli olduğu ikinci eşi Esin A. tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

Olaydan sonra gözaltına alınan Esin A. Geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından  mahkemeye sevk edilen Esin A. Tutuklanarak cezaevine gönderildi. Esin A. ve Yaşar Akbulut’un olay günü gezmeden geldiği ve eve girerken de kavga ettikleri belirtildi. Sık sık kavga ettikleri belirtilen çiftin son kavgası cinayetle sonuçlandı.

Çiftin aynı zamanda akraba olduğu Esin A. nın ilk evliliğinden 3  çocuğu olduğu, Yaşar Akbulut’un ise 2 çocuğu olduğu bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Genç kadının elindn tuutuğu çocuk Yaşar Akbulut'un ilk eşindne olan oğlu. Genç kadının çocuklarla çok iyi anlaştığı ancak eşi ile sık sık kavga ettikleri gelen bilgiler arasında. 

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER