UŞAK'TA DÜN MÜDÜRÜ İLE TARTIŞAN 20 YILLIK POLİS MEMURU BUGÜN İNTİHAR ETTİ

UŞAK'TA DÜN MÜDÜRÜ İLE TARTIŞAN 20 YILLIK POLİS MEMURU BUGÜN İNTİHAR ETTİ
banner282

Uşak'ta dün müdürü ile tartıştığı iddia edilen 20 yıllık polis memuru bugün Vali Konağı Yakınındaki evinde canına kıydı.
Uşak bugün üzücü bir intihar haberi ile sarsıldı. Trafik Polisi 20 yıllık polis memuru Murat Erişken evinin garajında beylik tabancası ile intihar etti.
Olay Bugün saat 15:00 sıralarında Cumhuriyet mahallesi Namık Kemal caddesi üzerinde Vali Konağı yakınlarında bir apartmanda meydana geldi. Evine dönen Trafik Polisi Murat Erişken (44) evin garajında başına silahla ateşi ederek yaşamına son verdi. Silah sesinin duyulması üzerine komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri genç polis memurunun yaşamını yitirdiğini belirledi. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından genç polis memurunun cenazesi Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. İntihar olayını haber alan meslektaşları adeta yasa boğulurken olayın peşine düştük.
Yaptığımız araştırmada İntihar eden polis memurunun eşinin sağlıkçı olduğunu dün müdürü Bayram Süner'den izin istediğini ve bu nedenle tartıştıkları bilgisine ulaştık. Bayram Süner'in Murat Erişken'e hakaret ettiği mobing uyguladığı hatta bir çok polis memuruna da mobing uyguladığı buna da İl Emniyet müdürün sessiz kaldığı iddiaları konuşuluyor.
Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken genç Polis memurunun evli ve iki kız babası olduğu ve memleketi Ankara'da toprağa verileceği öğrenildi.
Meslektaşları ve Murat Erişken'i tanıyanlar kendisinin hayat dolu bir insan olduğunu hiç bir maddi sıkıntısının olmadığını aileden varlıklı olduğunu belirterek intihar haberine çok üzüldüklerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 22:12

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER