UŞAK'IN ÜNLÜ SERVİSCİSİNİN ARAÇLARINA TEFECİ EL KOYDU

Uşak’ın kanayan en büyük yaralarından biri olan tefecilik can yakmaya devam ediyor. Ünlü servisci tefeye para aldığı şahsın araçlarına el koyduğunu idda etti.

UŞAK'IN ÜNLÜ SERVİSCİSİNİN ARAÇLARINA TEFECİ EL KOYDU
banner628
banner629
Bankadan kredi kullanamayanları hedef seçen tefeciler yüksek faizlerle verdikleri paraları tahsil edemeyince her türlü yola başvuruyorlar. Tefeciler nedeniyle batan kişileri firmaları  Uşaklılar tanırlar bilirler.

Dün yaşanan Tefecilik iddiası bu defa Uşak’ın en büyük servis işletmecilerinden birini vurdu. Ö. Tur’un sahibi Yunus Ö. TefeyEaldığı borcu ödeyemediği için 5 adet aracına el konulduğunu iddia ederek şikayetçi oldu. Servislere el konulduğu için İşçi servisleri yapılmakta zorlanırken tefecilik yaptığı iddia edilen Özgür D. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Yunus Ö. Maddi zorluk çekinde Özgür D. Deden tefeye paraya aldığını ve sürekli faiz ödemekten ana borcu bir türlü kapatamadığını Denetimli serbestlikle cezaevinden çıkan Özgür. D. nin işyerine gelerek bazı araçların anahtarlarını şoförlerden aldığını ve araçları evin önüne götürdüğünü iddia etti.  Özgür D. nin 145 bin lira alacağına karşılık araçlarına zorla el koyduğunu iddia eden Yunus Ö. Şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Uyuşturucu ile büyük mücadele veren Uşak Polisini Uşak’ın en büyük kanayan yarası olan tefecilik konusunda da daha uyarlı olamaya davet ediyoruz.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 00:36
banner636
YORUM EKLE
YORUMLAR
elhamdülillah ülkede istikrar var
elhamdülillah ülkede istikrar var - 5 yıl Önce

eee %49.5 istikrar diye oy vermedi mi ohh olsun

dikilitaş
dikilitaş - 5 yıl Önce

Allah yunusun yardımcısı olsun

Uşaklı
Uşaklı - 5 yıl Önce

En büyük derken benim.bildiğim en büyük servisci sadece kendine ait arabaları ve kalite çalışan RAMAZAN ERGENÇ tur vardır.onunda sahibi kim bilmiyorum

Ben
Ben - 5 yıl Önce

Onların zaten eskiden paraları vardı arabalarını sattılar evlerini sattılar

isimsiz
isimsiz - 5 yıl Önce

Dilerim bu davetinizi duysunlar... Bunun için belki bu hususu burada biraz daha işlemek, olan bitenleri devamlı gözler önüne sermek faydalı olacaktır kanaatindeyim.

dikilitaş
dikilitaş - 5 yıl Önce

Her güzel şeyin Bir sonu vardır yunus efendi

Ö.molla
Ö.molla - 5 yıl Önce

Yunus efendi hep böyle insanlarla birlikte olursan sonuda kötü olur

isimsiz
isimsiz - 5 yıl Önce

Yunus beyin eskiden neyi varmış. herkez biliyo araştırsınlar

adam
adam - 5 yıl Önce

zorlamı vermişler alırken iyi


banner633
SIRADAKİ HABER