UŞAK EMNİYETİNDE DEPREM

UŞAK EMNİYETİNDE DEPREM

UŞAK EMNİYETİNDE DEPREM
banner282

Türkiye genelinde Emniyet'te yapılan görevden alma ve yer değişiklikleri Uşak'a da sıçradı. Geçtiğimiz Hafta İstihbarat Şube müdürü başka bir şube müdürü ile yer değiştirmişti. Bu gün ise 12 Şube müdürünün görev yerleri değiştirildi. Yer değiştirmeler sırasında iki önemli Şube Müdürü Kaçakcılık ve Organize şube Müdürü ile Asayiş Şube Müdürü'de görevlerinden alınarak başka şubelere atandılar.Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube'nin başarılı  Müdürü Sabit Boran görevinden alınarak Lojistik Şube müdürü yapıldı. Asayiş Şube Müdürü Yılmaz Baytun Koruma Şube Müdürlüğüne atandı. 

Buna göre Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne Burhan Akçay, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne Ayhan Ceylan,  Asayiş Şube Müdürlüğüne Sezgin Savaş, Devlet Büyüklerini Koruma Şube Müdürlüğüne Yılmaz Baytun, Lojistik Şube Müdürlüğüne Sabit Boran,  Personel Şube Müdürlüğüne Hakan Uzundağ, Pasaport Şube Müdürlüğüne Mustafa Şengül, Bölge Trafik Şube Müdürlüğüne Şenol Erbakan, Emniyet Komuta Kontrol Merkezi Şube Müdürlüğüne Hüseyin Biçen, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne Erdal Esen, Muhabere Şube Müdürlüğüne Mesut Yetim, Trafik Şube Müdürlüğüne Halil Cebesoy getirildi. 
banner563
 
Geçen hafta da yapılan değişiklikle Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne Kadir Esen, İstihbarat Şube Müdürlüğüne de Hüseyin Özen atnmıştı.
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER