SOBADAN ZEHİRLENEN ÖĞRETMEN VE EŞİ TOPRAĞA VERİLDİ

Uşak'ta sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çift defnedildi.

SOBADAN ZEHİRLENEN  ÖĞRETMEN VE EŞİ TOPRAĞA VERİLDİ
banner628
Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çift toprağa verildi
 
Dağyenice köyündeki evlerinde karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitiren Ömer Bedrettin Uşaklı Ortaokulu İngilizce öğretmeni Cevriye İşçi ve eşi Kemal İşçi'nin cenazeleri Dağdemirler Mahallesi'ne getirildi.

Burada kılınan namazın ardından çiftin cenazeleri mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine katılan Vali Ahmet Okur, zehirlendikten sonra tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan 13 yaşındaki Enes İşçi ile Cevriye İşçi'nin annesi Emine Çireç'i teselli etmeye çalıştı. 

Olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren Vali Okur, çiftin çocuklarının geleceğiyle ilgili aile fertlerinin karar vereceğini belirterek, gerekirse devlet koruması sağlanacağını söyledi. 

Cenaze törenine, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Mili Eğitim Müdürü Bülent Şahin, çiftin yakınları, Cevriye İşçi'nin öğrencileri ve öğretmen arkadaşları katıldı. 

Bu arada zehirlenen çiftin çocukları Almine ve Aybüke ile Cevriye işçinin anneannesi Ayşe Sezer'in ise Uşak Devlet Hastanesi'ndeki tedavileri sürüyor.

Uşak'ın Dağyenice köyünde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen öğretmen Cevriye İşçi ve eşi Kemal İşçi yaşamını yitirmiş, aynı aileden 5 kişi hastanede tedavi altına alınmıştı.


Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2016, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin geride kalanlara Allah sabırlık versın

banner633
SIRADAKİ HABER