ÖZGECAN CİNAYETİNDEN DE BETER!

Simav Mersinde işlenen Özgecan Cinayetinden de beter bir cinayetle sarsıldı. Simav’ı ve Tüm Türkiye’de derin üzüntü yaratan vahşette sır perdesi aralandı. Katil zanlıları öldürmeden önce küçük çocuğa tecavüz etmişler.

ÖZGECAN CİNAYETİNDEN DE BETER!
banner628
Simav’da 12 yaşındaki çocuğun elleri ayakları bağlanmış boğazı kesilip başı taşla ezilere öldürülmesiyle ilgili bir korkunç gerçek daha ortaya çıktı. Katil zanlısı Çocuklar 12 yaşındaki çocuğu öldürmeden önce tecavüz etmişler. 
Simav’ı ve Tüm Türkiye’de derin üzüntü yaratan vahşette sır perdesi aralandı. Simav’ın Eğirler köyünde meydana gelen olayda  Katil zanlısı 3 çocuğun amacının aslında küçük çocuğa tecavüz etmek olduğu bu emellerine ulaştıktan sonra Halil B. nin sizi şikayet edeceğim demesi üzerine korkup küçük çocuğu katlettikleri ortaya çıktı.
Savcılık soruşturmasında ve olay yerinde yapılan incelemede katil zanlıları H.K, A.K ve TK adlı 3 çocuk Halil B. yi yaklaşık 500 metre sürükleyerek ormanlık alana götürdü. Ellerini ve ayaklarını bağlayarak tecavüz ettiler. Katil zanlısı çocukların anlattığına göre Halil B. kendilerini şikayet edeceğini söyleyince korkup paniğe kapıldılar. Sonunda 3 katil zanlısı Halil B. yi öldürmeye karar verdiler ve vahşice öldürdüler. Boğazını kesen kafasını taşla ezen çocuklar daha sonra hi bir şey olmamış gibi köye döndüler.

Anna ve babası boşanma aşamasında olduğu bildirilen Halil B. okuldan gelmeyince ailesi aramaya başlamış ve cesedi iki gün sonra bulunmuştu. Jandarma olayı kısa sürede çözerek katil zanlılarını yakalamıştı. Yaşları 14, 15 ve 17 olan katil zanlıları Simav Adliyesinde Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulandıktan sonra tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildiler. Mahkeme 3 zanlının tutuklanmasına karar verdi. Tutuklanan zanlılar Uşak E tipi cezaevine gönderildiler. 

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER