İZMİR’DE KAHPE SALDIRI 2 ŞEHİT

iZMİR'İ KANA BULAMAK İSTEYEN TERÖRİSTLERİ ŞEHİT POLİS ENEGLLEDİ.

İZMİR’DE KAHPE SALDIRI 2 ŞEHİT
banner601
 PKK lı teröristler bu gün İzmir’i kana bulamak istediler ancak kahraman trafik polisin fark etmesi sayesinde amaçlarına ulaşamadılar. Bir trafik polisi biri adliye çalışanı iki şehidimiz var. 3 Teröristten ikisi ise öldürüldü. 

İzmir Adliyesi'nin hakim ve savcıların kullandığı C Kapısı önüne mesai çıkışı sırasında bomba yüklü araçla gelen 3 teröristi güvenlik güçleri fark etti. Güvenlik güçleri müdahale edince teröristler bomba yüklü aracı infilak ettirdi. Adliyenin yanı sıra iş merkezlerinin de yoğun olduğu bölgedeki binalarda büyük hasar meydana gelirken, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışma sırasında Trafik Polisi Fethi Sekin Şehit oldu.

2 TERÖRİST ÖLÜ ELE GEÇTİ

Teröristlerden 2'si olay yerinde ölü ele geçerken, kaçan teröristlerle polisler arasında çatışma bir süre daha devam etti.

11 YARALI VAR

Saldırıda yaralanan 11 kişi ambulanslarla çevredeki hastanelere götürülürken, adliye içinde de büyük panik çıktı. Adliyeye giriş ve çıkışlar durdurulurken, çevre güvenlik çemberine alındı.

POLİS TERÖRİST AVINA ÇIKTI

İki teröristin öldürüldüğü bombalı saldırı girişiminden sonra bir terörist kaçmayı başardı. İzmir Polisi Bayraklı ve Bornova da kaçan teröristin izini sürüyor. Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2017, 14:44
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER