ESKİ BAŞKAN ÇETEDEN İÇERİ GİRDİĞİ GÜN YENİ BAŞKANIN ÇETESİ BİZİ HEDEF ALDI

Uşak'ta, FETÖ/PDY soruşturma kapsamında, aralarında eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ile eşi Aysun Erdoğan ve 11 kişinin tutuklandığı Gün NUrullah Cahan ÇLetesi de bizi kaçırarak işkence yaptırdı. n

ESKİ BAŞKAN ÇETEDEN İÇERİ GİRDİĞİ GÜN YENİ BAŞKANIN ÇETESİ BİZİ HEDEF ALDI
banner601
 Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında, gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen ve aralarında eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Aysun Erdoğan, eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca, eski Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün ve eski İl Dernekler Müdürü Hüseyin Sayan'ın da bulunduğu 12 kişi, ifadelerinin ardından savcılık tarafından tutuklanma istemi ile mahkemeye sevk edildiler.
Şüphelilerden Ali Erdoğan, Aysun Erdoğan, Recep Düzgün, Abdullah Kılıç, Hüseyin Sayan, Akın Kayhan, Osman Mesut Duymuş, Fatih Kuşdemir, Tayfur Kuşdemir, Afşin Yıldırım ve Tuncay Yılmaz, "Terör örgütüne üye olmak" ve "Terör örgütüne yardım" iddiasıyla tutuklandı.

Eski Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Oktay Akarca ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
ÖNEMLİ NOT
Uşak’ta iki dönem belediye başkanlığı yapmış bir kişi örgüt suçlaması ile tutuklanırken ne tesadüf ki  bizde yeni belediyenin çetesinin gaspına uğradık. Bu nedenle bu haberi geç girdiğimiz için Özür dileriz. 
Hakan Koruk ve beni Tuzağa düşüren UTAŞ Çalışanları cep telefonlarımızı gasp edip kafamıza silah dayayarak AK Parti ve Uşak Belediyesi hakkında yazı yazmamızı emrettiler. 
Bu konuyla ilgili geniş açıklamamızı sizlere yarın yapacağız.  Uşak’ı ben yönetirim edasıyla önüne geleni tehdit eden dövdüren UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Ufuk Uğur hesap verme zamanı bir gün mutlaka size de gelecek bunu unutmayın. 

AK PARTİ VE BELEDİYEYİ UTAŞ’I ELEŞTİRMEK YASAK

Bundan Sonra Belediye ve AK Parti Aleyhine yazı yazmayacakmışız çünkü Ali Rıza Çümen Abimiz öyle emrediyor, Hüseyin Ufuk Uğur Abimiz öyle emrediyor. Belediye Başkanımız Nurullah Cahan Başkan Uşak’ın başkomutanı öyle emrediyor. 


Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2016, 13:49
banner600
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET KOZAK
AHMET KOZAK - 4 yıl Önce

Çok çok Geçmiş Olsun

misafir
misafir - 4 yıl Önce

Geçmiş olsun... Yürekli Gazeteci Kâzım Şen...

musti
musti - 4 yıl Önce

Allah Allah h
Çok ilginç. Silah dayamış

UŞAKLI ALPERENLER
UŞAKLI ALPERENLER - 4 yıl Önce

Sayın kazım şen yıllardır akp nin yalakaligini yapıyordun gördünmü bak kimlere hizmet ettin bu halkın başına kimleri bela ettin daha az bile sen gibi çıkarcı menfaatcilere....

inşaatcı
inşaatcı - 4 yıl Önce

insanlar şunu anlamakta zorlanıyor canım vatanımda. makamlar bu ülkenin gerçek sahibi yüce türk milletine hizmet edebilmek içindir vardır. yoksa o makamı babanın malıymış gibi yanlış bir düşünceye düşer, ülkenin gerçek sahibi yüce türk milletine hizmet etmeyi bırakırsan, yüce türk milleti bitti demeden bitmez ve önünde jette, helikopterde, tankta, topta duramaz. destan yazmak, tarihe yön vermek yüce türk milletinin işidir. istisnasız herkes ama herkes yüce türk milletine hizmet etmek için görev ve sorumluluklarını yerine getirmekle mükelleftir.
yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!
kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim,
onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim!
adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...

Uşaklı
Uşaklı - 4 yıl Önce

Nu olay gerçek ve dogru ise RTE aklını alır o başkanın nerde ne kadar akp yönetiçi varsa hiç biri büyüklenmesin aldıkları oylar tayyibindir onlar sadece kukladır hepsi kimse unutmasın

SIRADAKİ HABER