ADANA'DA Kİ VAHŞİ CİNAYETİN KATİLİ UŞAK'TA ARAMIZDA DOLAŞMIŞ

Türkiye’nin konuştuğu Adana’da ki vahşi cinayetin katili Uşak’ta aramızda dolaşmış. Genç kadını öldürdüğünü ve beş parçaya böldüğünü itiraf eden katil zanlısının anlattıkları polislerin bile kanını dondurdu.

ADANA'DA Kİ VAHŞİ CİNAYETİN KATİLİ UŞAK'TA ARAMIZDA DOLAŞMIŞ
banner625
banner601

ADANA'da çöp arıtma ve ayrıştırma tesislerinde bulunan kesik kadın bacak ve kolunun Almanya'nın başkenti Berlin doğumlu 2 çocuk annesi 27 yaşındaki Songül Erçil'e ait olduğu ortaya çıktı. Mersin'de denizde bulunan ve Songül Erçil'e ait olduğu sanılan kol bacak ve başı kesik kadın gövdesi de DNA testi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Songül Erçil'i öldürdüğü ileri sürülen 37 yaşındaki Fatih KAHRAMAN gözaltına alındı.

Adana'daki korkunç cinayet cinayet, geçen hafta sonu çöp arıtma ve ayrıştırma tesislerinde kesik kadın bacağıyla bulunmasıyla ortaya çıkmıştı.  Arıtma tesisinde bulunan kadın bacağından sonra araştırma yapan polis, bir de sol kol buldu. Bu arada Mersin'in Silifke İlçesi'nde de denize atılmış olan başsız, kol ve bacakları olmayan kadın cesedi bulundu.


Soruşturmayı genişleten polis, bulunan bacağı taşıyan kamyondan boşaltılan çöpleri tek tek inceledi. Ekipler bu yaptıkları ayrıntılı çalışmanın ardından kamyonun çöpü Sucuzade Mahallesi Obalar Caddesi'nden topladığı ortaya çıktı. Mahalleyi mercek altına alan ekipler, burada tek başına yaşayan ve son dönemde kaybolan kadın olup olmadığını araştırmaya başladı.

Bölgedeki pansiyon ve otellere yönelen polis, bir pansiyonda yalnız yaşayan Songül Erçil'den bir haftadan beri haber alınamadığını belirledi. Güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye alan polis, genç kadının en son 30071 Sokak'ta görüldüğünü tespit etti. Bu sokakta çalışmalarını yoğunlaştıran cinayet masası dedektifleri, kahvede çalışan Fatih KAHRAMAN’ın, Erçil'in kaybolmasının hemen ardından Uşak'a gittiğini belirledi. Fatih KAHRAMAN’ı takip altına alan ekipler, şüpheliyi Adana'ya döndüğü otogarda gözaltına aldı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ SOĞUK KANLILIKLA ANLATTI

Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen Fatih Kahraman’ın çalıştığı kahvede arama yapan Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü'ne ait ekipler, tuvalette kadına ait uzun saçlar buldu. Tuvaleti tarayan ekipler, mavi ışıkta ortaya çıkan yoğun kan lekesine rastladı. Bu deliller karşısında katil zanlısı Fatih K. suçunu itiraf etti ve cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

Songül Erçil'in uyuşturucu almak için tuvaleti kullanmak istediğini öne süren Fatih Kahraman. ifadesinde, "Çıkmasını söyledim çıkmayınca tartıştık. Ben de boğdum. Öldüğünden emin olmak için kafasına çekiçle vurdum. Sonra cesedi ortadan kaldırmak için bıçak ve çekiç yardımıyla cesedi 5 parçaya ayırarak moloz çuvallarına koydum" dedi. Gözaltına alınan Fatih Kahraman’ın sorgusu sürerken, Songül Erçil'in diğer ceset parçaların bulunması için çalışmalar sürüyor.

GÜNLERCE UŞAK’TA ARAMIZDA DOLAŞMIŞ

Adana’da genç kadını vahşice öldürüp parçaladıktan sonra çöplere atan ve ardından Uşak’a gelen katil Fatih Kahraman’ın yaklaşık 3-4 gün Uşak’ta kaldığı tespit edildi. Fatih Kahraman tekrar Adana’ya döndüğünde garajda Polis tarafından gözaltına alındı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER