3 Kardeşinin Cenazesini Bulmuştu o Ağabey İntihar Etti

3 Kardeşinin Cenazesini Bulmuştu o Ağabey İntihar Etti
banner628
banner656

Uşak'ta 2 yıl önce 3  kardeşinin cenazesi ile karşılaşan ağabey Serdar Yeşil Kuşak da intihar ederek yaşamına son verdi. Haber Yeşilkuşak ailesini üzüntüye boğdu. 
Yeşilkuşak ailesine üzüntüye boğan olay bugün meydana geldi. Denizli Cezaevinde bir suçtan dıolayı tutuklu bulunan Serdar Yeşilkuşak(37) koğuşta kendini ipla asarak yaşamına son verdi.  Cezaevi yetkilileri Serdar Yeşilkuşak'ın intihar ettiği bilgisini paylaştı. Olayla ilgili olarak Denizli Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlatırken acı haber Uşak'a çabuk ulaştı. Serdar Yeşilkuşak'ın ölüm haberi akıllara 2 yıl önce yaşanan soba zehirlenmesi olayını hatırlattı. 
Karağaç Mahallesi'nde,yaşayan emekli işçi Kazım Yeşilkuşak, aynı odada kalan çocukları 16 gün önce evlenen Ayşe Özdemir (25), Hatice Yeşilkuşak (19) ve bedensel engelli Ali Yeşilkuşak'ın (16) çocukları sobadan sızan gaz nedeniyel yaşamlarını yitirmişlerdi.  

banner653
2 yıl önce aynı odada uyuyan birisi yeni evli ikisi  kız biri erkek 3 kardeş sobadan sızan gaz nedeniyle yaşamlarını yitirmiş  kardeşlerin cenazelerini ağabey Serdar Yeşilkuşak bulmuştu. Kardeşlerinin cenazesinde de ayakta durmakta zorlanan Serdar Yeşilkuşak'ın intihar etmesi anne ve babasını bir kez daha yıktı. 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 23:46
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER