UŞAK FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ 15. YILINI KUTLADI

UŞAK FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ 15. YILINI KUTLADI

UŞAK FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ 15. YILINI KUTLADI

Uşak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ufuk Çitim Uşak Fenerbahçeliler Derneği’nin 15. Yıl kuruluş yıl dönümünü Uşak Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu UNİFB Üniversite Genç Fenerbahçeliler Kulübü ile birlikte coşkuyla kutladı. Birçok üniversiteli öğrencilerinde katıldığı kutlamada www.usak.tv  ye bir açıklama yapan Uşak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ufuk Çitim, sporun her alanında faaliyet gösterdiklerini ayrıca sporu sadece bedensel eğitim olarak değil ruhsal ve ahlaki bir eğitimle Atatürk’ün de bahsettiği sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını yetiştireceklerini söyledi. Başkan Ufuk Çitim ayrıca Uşak Üniversitesi’nin de katkısıyla maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kırtasiye yardımı yapılacağını ve ücretsiz ders verileceğini söyledi. Uşak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ufuk Çitim çok yakın zamanda bu faaliyetlerin hızlanarak devam edeceğini Fenerbahçe Spor Kulübünün Türkiye’de bu yöndeki çalışmalarda öncü bir rol oynadığını söyledi. 118 kurulu kulüp derneği ile Türkiye’de faaliyet gösteren Fenerbahçeliler Dernekleri’nin Fenerbahçe’nin aynı zamanda alt yapısını oluşturduğunu kendilerinin de kulübe muhakkak her alanda sporcu göndereceklerini ifade etti.
Uşak Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler Kulübü Başkanı Muhammed Demir ise yaptığı açıklamada, niyetlerinin üniversite gençliğinin sosyal aktivasyonunu sağlamak olduğunu Uşak Fenerbahçeliler Derneği çatısı altında öğrencilere ücretsiz ders vereceklerini ve çocukların spora kazandırılması için faaliyetlerinin devam edeceğini söyledi.

Bu açıklamalardan sonra yapılan kutlama renkli görüntülere sahne oldu. Fenerbahçe’ye gönül vermiş bir grup taraftarın katıldığı kutlama sırasında pistten inmeyen ve zaman zaman sloganlarla Fenerbahçe sevgisini belirten taraftarlar gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler…


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER