MURATBEY UŞAKSPORTİF NASIL KURTULUR?

Muratbey Uşaksportif'in başarılı olması için öncelikle başkan arif Akçakaya'nın bu takımdan elini çekmesi gerekiyor.

MURATBEY UŞAKSPORTİF NASIL KURTULUR?
banner282
 Muratbey Uşaksportif deplasman maçlarında üst üste yenilgiler alırken maddi destek sağlamak için yapılan kampanyalarda fiyasko ile sonuçlanıyor.  Bunun en büyük nedeni ise Muratbey Uşaksportif başkanı arif Akçakaya ve yönetim. Basından ve bir çok üyeden habersiz gizli gizli kongre yaparak koltuğunu sağlamlaştıran Arif Akçakaya kafasına buyruk davranarak takımı maddi çıkmaza sokarken gözlerini kumbarasında harçlık biriktiren çocukların harçlıklarına kadar dikmiş durumda. Uşasksportif Arif Akçakaya dan önce birince lige çıkmış başkan serdar Sağıroğlu yönetimindeyken çok iyi giderken Sredar Sağıroğlu paralelci olduğu iddiasıyla istifa ettirilerek yerine Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın istediği ile arif Akçakaya getirilmişti.  Yönetime gelir gelmez Arif Akçakaya muhalif olacak isimleri hic bir toplantıya çağırmadı hatta üyeliklerini bile düşürdüğü iddia ediliyor.

MARKA DEĞERİ VE KARİZMA AYAKLAR ALTINA

Hemen belirtelim birinci ligde bir takımımız olmasından guru duyarız. Ancak sponsoru yüzbinlerce lira para veren bir takımın ,çocukların kumbarasındaki paralara göz dikilecek kadar aciz duruma düşürülüp marka değerinin ve karizmasının yerlerde sürünmesine karşıyız.

AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç’un Sonra Vali Ahmet Okur ve Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın birer maaşlarını bağışlaması ve yardım kampanyası başlatması hiç etki yapmadı. Çünkü Takımın başkanına ve yönetime olan güven çok az. Para yardımında bulunacak kişiler paranın doğru yerde kullanılacağına inanmıyor başkana ve yönetime güvenmiyor.

Bir yandan Muratbey Uşaksportif Uşak Üniversitesinin spor salonunu kullanırken diğer taraftan Akçakaya’nın sponsorluğunu yaptığı ortağı nın internet itesi Rektör aleyhinde kara propaganda yapıyor. Yine aynı site gayri resmi işlettiği kafe belediye tarafından icra yolu ile tahliye ettirildiği için Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a savaş açmış durumda. Eleştirinin ötesinde kendisine ve ailesine hakaretler yağdırılıyor ve bu konuda başkanın davalar açtığı biliniyor.  Başkan Arif Akçakaya gündüzleri Vali ve Belediye başkanı gibi protokol üyeleri ile poz verirken geceleri ise adaları sayısız olaylara karışmış hatta cinayetlerle cinayete azmettirmelerle anılmış arkadaşlarıyla eğlencelere katılıyor onlarla poz veriyor.

Bunu herkes biliyor ve görüyor ancak korkusundan olsa gerek kimse çıkıp dillendiremiyor. Arif Akçakaya’ya Arkadaş bu senle olmuyor başkanlığı bırak başkası alsın diyemiyor.

BİZ GÖREVİMİZİ YAPIYORUZ.

USAK.TV olarak diyoruz ki Arif Akçakaya bu iş senle olmuyor. Bunu sende biliyorsun Uşaklıda biliyor. Artık bırak. Daha fazla detaylara girip eni rencide etmek istemiyoruz. Bazı olaylardan yakın polis müdürü dostlarının hazırladığı eksik evraklar ve soruştumalar sonucu kurtulmuş olabilirsin ama Usak.tv den kurtulamazsın. Onun için yol yakınken takıma daha fazla zarar vermeden bu koltuğu bırak inan senden daha iyi bu takımı yönetecek insanlar  var. Eğer bu takımın iyiliğini düşünüyorsan yapacağın en iyi iyilik başkanlığı bırakman ve yeni bir yönetim seçilmesine öncülük etmen olur. 

Valimiz Ahmet Okur ve Belediye başkanı Nurullah Cahan eğer Uşaksportife yardım etmek istiyorlarsa öncelikle yönetimi değişitrmekle bu işe başlayabilirler. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 23:15

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
YORUMLAR
usakli
usakli - 4 yıl Önce

bu takıma sahip çıkmak adına para topluyorsunuz bu takımın kaymağını ozan hoca ile fatihan menajer yedi biz daha duymadık kardeşim sayın valj sayın milletvekili sayın belediye başkanı maaşlarını bağışlarken ozan hoca ile fatihan menajerin maaşlarını bağışladığıni arif başkan kukla asıl lobi yapan ozan ile fatihan isterlerse başkanı alırlar isterlerse başkan kalır bu takımı öne sürün milyarları cebe atın hadi koçlar siz fedakarlık yapın da görelim ne işiniz var çocukların kumbaraları ile bu takım babanızın kurduğu takım mı kazım bey doğruyu söyleyince usak düşmanı siz usak sevdalısı mi oluyorsunuz maaşlarınıźin miktarını söyleyin arif başkana kabul ettirdiginiz sonra usak sevdasını konuşalım tekrar

aşigo
aşigo - 4 yıl Önce

İşin adli ve siyasi kısmını bilmiyorum ama basketbol takımımızı alt liglerden bu yana takip eden biri olarak gerçekten bu yönetim kadar güven vermeyen bi yönetim hatırlamıyorum sportif olarak ozan bulkaza sonuna kadar güvenirim yense de yenilse de eline verilen imkanı en profesyonel şekilde kullandı ve kullanıyor bu başarının asıl mimarı da tartışmasız O dur.Arif akçakaya yönetiminin haberde belirtildiği gibi eski yönetime göre vizyonu daha düşük.Ayrıca takım bu yönetimle beraber yine bı haberde görüldüğü gibi iyice siyasi çekişmelerin içine çekildi.Bu takımı maddi manevi destekleyen ve bundan dolayı tüm Türkiyenin takdirini kazanmış Uşak Sportif taraftarları olarak bu takımın ne siyasi meze yapılmasını gönlümüz elverir ne de vizyonun düşmesine ozan hoca da böyle düşünüyodur büyük bir ihtimal bi an önce çekidüzen verilmeli.yeneriz yeniliriz bunlar olur ama saha dışındaki masa oyunlarıyla bı takıma zarar verilmesi önlenmeli.

F
F - 4 yıl Önce

rektörü karaladiklarindan bahs etmi̇şsi̇n ama rektörün yeni̇ kankasi uhm eki̇bi̇ haberi̇n yok heralde

banner534
SIRADAKİ HABER