KÜÇÜK ERKEKLERDE HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

KÜÇÜK ERKEKLERDE HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

KÜÇÜK ERKEKLERDE HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU
banner475
banner471

Okullar arası basketbol müsabakalarında Fevzi Çakmak  Y.İ.B okulu   küçük erkekler takımı son yıllarda basketbol da  başarılarını yine devam ettirdi. Gazi Mustafa Kemal i.ö okulunu namağlup olarak büyük bir mücadele vererek yenme başarısını gösterdi. Fevzi Çakmak  y.i.b okulu 08 Mart 2010 tarihinde Bursa’da başlayacak gurup maçlarında ilimiz Uşak ‘ı temsil edecekler.  Küçük erkekler  takımı zevkli müsabakalar sonucunda birinciliği alırken ikinciliği Gazi Mustafa Kemal i.ö. okulu üçüncülüğü ise Özel Üftade Koleji elde etti.

Şampiyonaya ilk defa katılan İlyaslı i.ö.okulu takımı ise dördüncülükle yenilirken oyuncularının  gösterdiği  mücadele ile takdir toplayarak önümüzdeki yıllara ümit verdi.

Fevzi Çakmak YİBO Okul Müdürü Eşref Uçar geçen yıllarda kaçırdığımız Türkiye şampiyonasına bu yıl gideceğiz Bursa finallerini rahat geçeceğimize eminim dedi. UÇAR Okulumuzda kapalı spor salonu olması ve basketbol’u çok seven çocuklarımıza tüm mesaisini harcayan öğretmenlerimizin olması başarılarımızın büyük nedenidir diye belirtti.

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477