BÜTÜN UŞAK’I GÖREVE ÇAĞIRDI

BÜTÜN UŞAK’I GÖREVE ÇAĞIRDI

BÜTÜN UŞAK’I GÖREVE ÇAĞIRDI
banner471

banner521
Geçen hafta deplasmanda Çine Madran Spor galibiyetiyle moral bulan Uşak Belediye spor Pazar günü kendi sahasında oynayacağı lig ikinci İzmir Spor maçının hazırlıklarına tam kadro olarak hazırlanıyor.

Bu hafta oynayacakları İzmir spor maçının öneminin farkında olan Uşak Belediye sporlu futbolcular antrenmanda istekli çalışmalarıyla dikkat çekiyorlar.

Teknik direktör Gürsoy Turan Çine Madran Spor maçının galibiyetinin önemi olması için bu hafta oynayacağımız İzmir Spor maçını kazanmaları gerektiği  ekip olarak bunun bilinciyle hazırlıklarının yaptıklarını Pazar günü maçta Aşigolar ve Uşak halkını Bir Eylül stadında 12. adam olarak yanlarında olmasını istedi her türlü sonuca rağmen son dakikaya kadar desteklemelerini istediler.

Uşak Belediye Spor  santraforu Necmettin geçen hafta attığım golün devamı gelecek arkadaşlarımla  uyum içinde olan bir ekibiz hedefe ulaşmak için taraftarlarımız sabırlı olsun  bu hafta  Bir Eylül stadının bütün tribünlerinin dolu olmasını istiyoruz diye belirtti.

Uşak Belediye Spor forvet oyuncusu Salih Ateş ligin uzun maraton olduğunu lig sonunda gülen tarafının kendilerinin olacağını ekip olarak bu inançla çalıştıklarını söyledi.tecrübeli oyuncu Salih yıllardır futbolun içindeyim Uşak Belediyespor kulübünün ortam  çok güzel  hedefe ulaşmaktan başka  bir düşüncemiz yoktur dedi.

Yönetici Mehmet Erçetin  takım olarak  Çine Madranspor  galibiyetiyle  morallerimiz üst düzeyde sakat ve cezalı Sporcumuz yok yönetim kurulu ve tüm ekibimiz bu hafta sonu kendi sahamızda oynayacağımız  İzmir Spor maçında Bir Eylül stadını  eski günlerindeki gibi doldurmalarını beklediklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER