Belediyespor’da Başkan Beşkazalıoğlu

Belediyespor’da Başkan Beşkazalıoğlu

Belediyespor’da Başkan Beşkazalıoğlu

Uşak Belediyespor’da Yeni Başkan Bedii Beşkazalıoğlu Oldu. Tek Hedefi 3. Lige Çıkmak Olan Takim İçin Çim Saha ve Yeni Tesisler Yapılacak

 Çarşamba günü gerçekleştirilen olaganüstü kongrede yönetim kurulunun belirlenmesinin ardından, yapılan görev bölümünde Klüp Başkanlığına Bedii Beşkazalıoğlu getirildi.

Yönetim kurulu toplantısında alınan kararlara gore, İkinci Başkanlığa Önder Yıldız, Klüp saymanlığına Oktay Alat, Genel Sekreterliğe Mesut Peker, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Adil Özdemir, Özcan Doruk, Yüksel Çınar, Recep Sorgun ve Mehmet Erçetin getirildi.

Klüp Başkanı Bedi Beşkazalıoğlu Pazartesi gününden itibaren önce teknik kadro ile görüşmeler yapıp transferlere başlayacaklarını belirterek, “Klübümüze yeni bir tesis ve çim saha yapımı için çalışmaları başlatacağız. Bütün hizmetlerimizi Uşak ili için yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Uşak Belediyespor’u profesyonel lige bu yıl bu yönetim kurulu ile birlikte çıkarmayı ümit ettiklerini ifade eden Beşkazalıoğlu, “Yönetim kurulunun tümü futbolun içinden gelen sporcu arkadaşlarımızdan oluşuyor. Bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Hedefimiz 3.lig” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER