Asrın Rodi PAK'a Medical Park Sağlık Sponsoru oldu

4,5 yaşında katıldığı ve hala en küçük yaşta yarışlara katılan yarışçı ünvanını elinde bulunduran 4,5 yaşında Asrın Rodi PAK'a Medical Park Sağlık Sponsoru oldu

Asrın Rodi PAK'a Medical Park Sağlık Sponsoru oldu
banner282
 Asrın Rodi Pak, motosiklet kullanmaya küçük yaşlarda başladı ve 7 yaşından itibaren Türkiye ve Avrupa’da katıldığı süpermoto ve motokros yarışlarında bugüne kadar çeşitli kategorilerde birçok başarıya imza attı. Pak’ın, en büyük hedefi dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu gibidünya şampiyonlukları kazanmak. Avrupa Süpermoto Şampiyonu,Türkiye Motokros Şampiyonu,2016 Avrupa Honda Gençler Kupası bunladan sadece bazıları.
Avrupa Ve Dünya Şampiyonluğu Yolunda Medical Park Yanında
Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Göksel ENSARİ , Sporcu Asrın Rodi Pak ve hem babası hem manejeri olan Mümtaz PAK ve yine yarışçıya en büyük desteği veren annesi Gülten PAK'ın katıldığı basın toplantısı ile Sağlık Sponsorluk Sözleşmesi imzalandı.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Göksel ENSARİ; ’’Medical Park Hastaneler Grubu olarak sporcu sağlığında çok önemli işlere imza atmış bir grubuz. Pek çok takım Medical Park'ın sağlık güvencesi altındadır.Genç ve başarılı sorcumuz Asrın Rodi PAK'ın da hem genç yaşı hem de Uşak'ı Avrupada ve Dünyada temsil etmesi bakımından bizim için önemli bir ayrıcalığı var.Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu yolunda her daim yanındayız,başarılarının artarak devam etmesini gurula seyrediyoruz'' dedi.

Asrın Rodi PAK da;''Motorun üzerinde olmak ve yarışmak olmazsa olmazlarımdan.Aileminde spora gönül vermeleri ve bana olan destekleriyle bugünlere geldim.Bu koşuşturma içinde bir taraftanda  okul hayatıma devam ediyorum.Sporu, insanın ufkuna,bilincine ,hem bedensel hem de zihinsel sağlığına katkısı nedeniyle asla öğrenime bir engel olarak görmüyorum.Aksine daha disiplinli ve sistemli olduğunuz için başarınız yüksek oluyor.Her seneyi onur belgesi ile bitirdim.Bu noktada yaptığım spora ve kazandığım başarılara değer verip,eğitimim konusunda destekleri ve yardımları esrgemeyen tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum.Medical Park gibi güçlü bir kurumun yanımda olması bana daha çok güven ve cesaret veriyor'' dedi.

Anne Gülten PAK'a yarışlarda oğlunun yanında olmak ve fotoğraflarını çekerken hissettikleri sorulduğunda;''Hız kontrollüyse hızdır ve parkurda yapılan hız başarı ,trafikte yapılan hız tehlikedir. Gençlerin eğitimini almadan motor kullanmamaları konusunda dikkat etmelerini rica ediyorum'' dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 03:45

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ego tatmini
Ego tatmini - 4 yıl Önce

Keşke bu çocuk özellikle babasının egolarını tatmin etmek zorunda olmasa ve.....

MEHMET ÜSTÜNGEL
MEHMET ÜSTÜNGEL - 4 yıl Önce

rodi̇ pak seni̇nle gurur duyuyoruz.spor hayatindaki̇ başarilarin okuldaki̇ dersleri̇nede olumlu yansimakta .bunun di̇ger öğrenclere de örnek olmasini bekli̇yoruz.i̇steni̇rse sporla dersler i̇ki̇si̇ bi̇rli̇kte olabi̇li̇yormuş.

banner534
SIRADAKİ HABER