UŞAK GENÇLİK KOLLARI SAHAYA İNİYOR

UŞAK GENÇLİK KOLLARI SAHAYA İNİYOR

UŞAK GENÇLİK KOLLARI SAHAYA İNİYOR
banner475
banner471

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Örgütünün düzenlenmiş olduğu ve Uşak milletvekilimiz Dilek AKAGÜN YILMAZ’ın da katıldığı dayanışma pikniğinde buluşan gençler, seçim dönemindeki stres ve yorgunluklarını attılar. Şarkılar, türküler söyleyerek yitirdiklerimizi unutmadılar.

 

            Piknik etkinliğinden sonra; etkinliğe katılan Gençlik Kolları Genel Başkan Danışmanı Ahmet Ümit Serçe ve gençlik kolları üyeleri parti binasına geçerek durum değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

 

            Toplantı da bundan sonraki süreçte; Uşak’ta Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları örgütlülüğünün nasıl daha iyi bir noktaya taşınabileceği konuşuldu.Bu noktada görüşü ve projeleri olan genç arkadaşlar özgür kürsü de bunları diğer arkadaşlarla paylaşabilme imkanı buldu.

 

            Toplantıda;gençliğin hiç kimsenin etkisi altında kalmaması,özgür iradesini ortaya koyabilmesi defalarca vurgulandı.Özellikle gençlik kollarındaki örgütlülüğün daimi sağlanabilmesi için Lise Komisyonlarının aktif bir halde çalıştırılması gerektiği ifade edildi.Gençlerin rahatça örgütlenebileceği,düzen ve birlik içinde çalışma gösterebileceği bir lokalin açılması için çalışmaların başlandığı dile getirildi.

 

            Her şeyden önce Uşak Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollarının, çalışmalara aralık vermeden tekrardan sahaya ineceği tüm gençlik kolları üyelerimiz tarafından ifade edilerek,halkın iktidarını kuruncaya dek mücadele edeceklerini ortaya koydular.

banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER