MUSTAFA GÜNDÜZ VE ORTAKLARINI İKİ YILDA MİLYONER YAPAN NURULLAH CAHAN RANT'A KARŞIYMIŞ

UTAŞ Üzerinden Mustafa Gündüz ve ortaklarını iki yılda milyoner eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan Meclis kürsüsünden Ranta Karşıyız açıklamaları yaparken başta meclis üyeleri kıs kıs güldüler.

banner393
Uşak Belediye Meclisi Kasım ayı  toplantısında “ranta karşıyız” naraları atan Belediye Başkanı Nurullah Cahan Mustafa Gündüz ve ortaklarını zengin etmeyi kafaya koymuş olmalı ki Modern Beton’dan sonra Yılmaz Hazır Beton’u da kapatmak için harekete geçti.  Belediye Meclisi Bugün Şehir içinde kalan beton satrallerinin kaldırılması ile ilgili maddeyi görüşecek. 
Dün yapılan Meclis toplantısı öncesi CHP’li meclis üyesi Mustafa Güngör’ün sorusunu cevaplayan Nurullah Cahan Sigorta pazarını neden söz verdikleri gibi bir ay içinde açmadıklarını anlatmaya çalıştı. Lafı dolandırdıkça dolandıran ve yollar bittikten sonra pazarın açılacağını söyleyen Nurullah Cahan tarih vermezken ses tonunu yükselterek idda edildiği gibi rant olmadığını ranta ve iftiralara karşı olduklarını söyledi.  
Başkan bu sözleri söylerken başta Meclis üyeleri kıs kıs güldü. 

Mecliste 13. Madde olarak görüşülecek madde şöyle: 
13.Kent merkezinde kalıp da kent gelişimine engel olarak karşımıza çıkan sanayi tesislerinden bir kesimi de "Hazır Beton Tesisleri"dir. Kent içinde kalmış ve kentin gelişmesine engel olan, çevre ve görüntü kirliliği de oluşturan bu hazır beton üretme tesislerinin, kentlilik olgusu ve kent gelişimine engel olanlarının kent dışındaki uygun bölgelere taşınmak üzere faaliyetlerinin durdurulması hususunun görüşülerek karara bağlanması.
Uşak Belediyesi Çanlı köprü yakınında bulunan ve Uşak’a hiçbir zararı olmayan Modern Beton’a ruhsat vermemiş ve santrali de mühürlemişti. Modern Beton ruhsat almak için mahkemeye başvururken Belediye’nin baskısı ile bütün müteahhitler Mustafa Gündüz’den beton almak zorunda kaldılar ve Mustafa Gündüz’e UTAŞ adete beton yetiştiremez hale geldi. Mustafa Gündüz ve ortakları şimdi diğer firmalardan da beton alıp satıyor. 
13. madde ile ile Yılmaz Beton ve Modern Beton da tamamen kapatılıp Uşak Oktaş, AGRETON ve UTAŞ’ Beton’a mahkum edilecek. Bu arada Mustafa Gündüz ve gizli ortaklarının Nurullah Cahan sonrası için beton santrali kurma çalışmalarının da devem ettiği gelen bilgiler arasında. Anlaşılan Nurullah Cahan Başkan olmadan önce evi bile kira olan eski tekstil işçisi Mustafa Gündüz ve ortakları Uşak’ın yeni zenginleri olmaya adaylar. 
Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2016, 07:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR
HAYDAR - 2 yıl Önce

muhalefet (chp-mhp) soru sordu galiba? avm işi geri kaldı demek?

vatandas
vatandas - 2 yıl Önce

Sigrta pazari kapandigindan bu yana pazara gidemeyen dar gelirli vatandaslari daha fazla magdur etmeyin pazaryerinde calisma biticeye kadar paxari onvefen oldugu gibi hastanenin altindaki yola kurun bizler pazarin kapanmasina sebeb olup pazarlanma hakkimizi elimizden alanlara hakkimizi helal etmiyoruz onlara insanlarin ettikleri intizarlar zaten yeter.

Ak biri
Ak biri - 2 yıl Önce

Nurullah cahan bu ile gelmiş en büyük yolsuzluklari yapan bir şahıs.ali erdoğan i mumla arattı. Belediye se imlerinde bütün yakınlarımı gezerek oy toplamıştım nurullah cahana. Bir daha secimde tam tersi için uğraşacağım yarında Akparti genel merkezine yolsuzluklariyla ilgili haberleri yarın e
Maille göndereceğim.en.Kazım Sen e bu cesur ve dürüst haberlerinden dolayı tebrik exiyorum.Allah(c.c.) razı olsun sizden

mete mert
mete mert - 2 yıl Önce

dört yol fizik tedavi arası yol bitince bir üst ve ara yol olan hastane ssk pazaryeri arası hattı kazılacak ve (yollar) bitince ssk pazaryeri açılacak. konuşmadan anladığım bu. pazaryerinin açılmasının yağmur suyu hattını neden beklediğini anlamadım. siz açın başkan pazaryerinin alt yapısı bittiyse. ucunu sonra birleştirirsiniz diğer hat bittiğinde.

Nadir
Nadir - 2 yıl Önce

Bildiğin gülme sesleri geliyor arkadan. Uşağı ne hale düşürdün be başkan. Trafik önceden daha akıcıydı. Bi battı çıktı yaptınız. Çarşıya gitmek ölüm oldu. Bence çevrendeki bütün müdürleri bi değiştir sen. Yoksa birdahaki seçimde pek belediye başkanı olamayacaksın gibi duruyor

mert
mert - 2 yıl Önce

bu mustafa gündüz ile ali rıza aşkı bitircek seni cahaaaaann.

Ak partili ümitsiz vatandaş
Ak partili ümitsiz vatandaş - 2 yıl Önce

Kayaağıla değindim onun gibi birçok tesisin olduğu gibi en can alıcısı da David people belediye tesisi yazıyor giriyorsun en uygun içecek 6-7 tl! İşletme yine utaş'ın! Bu ne halkın parasıyla yapılıyor halk yine yararlanamıyor! Menzil kadarını görmedim uşağın kaldırımlarına dahi para ödüyoruz. 9tl park ücreti ödediğimi biliyorum 3-4 saate! Vatandaş şehire demi inmesin?

Celalettin  can
Celalettin can - 2 yıl Önce

Başkan bu insanların hakkını yiyerek zengine rant için peşkeş çektiğin herşey için Rabbim sana bu dünyada ölmeden göstersin inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner387

banner388