KURT:HALK İKTİDARDAN BIKMIŞ

MHP Uşak İl Başkanı Ali KURT seçim öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

KURT:HALK İKTİDARDAN BIKMIŞ
banner475
banner488

MHP Uşak  İl Başkanı Ali KURT  milletvekili adaylarının halkla iç içe olduğunu halkın sorunlarına çözüm üretmek için ellerinden geleni  yaptıklarını söylerken seçim çalışmaları hakkında bilgi de verdi.

“Güzel bir aday adaylığı süreci geçirdik 7 Nisan itibari ile adaylarımızın tespiti yapıldıktan sonra 8 Nisan’da da sahaya indik ta ki bu güne  kadar  1. Sıra milletvekili adayımız Durmuş YILMAZ’IN Ulusal kanallardaki programları dışında her gün sahadaydık yukarıya doğru olan bir ivme ile çalışmalarımıza devam ediyoruz halkımızın müthiş bir teveccühü var MHP ye karşı tabi bunda eski Merkez Bankası başkanı 1. Sıra milletvekili adayımız Durmuş YILMAZ’ında önemli bir etkisi var ama 12,13 yıllık AKP iktidarından bıkmış olan halkımızın da bir takım gerçekleri de görerek partimize teveccühlerini görüyoruz. Sahada insanlara birebir dokunuyoruz ve bu dokunuşumuzun da karşılığını alıyoruz. 19 Mayıs  Salı günü saat 14:00’de sayın genel başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli uşağa teşrif edecekler  kent meydanında mitingimiz olacaktır. Mitingimiz ile birlikte bu ivmemizi doruk noktasına çıkartıp 7 Hazirana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi .

Diğer patiler ile ilgili ise şunları dile getirdi: Biz kesinle iktidarında muhalefetinde bir ahlakının bulunması gerektiğini savunduk ve diğer patilere karşı olumsuz ve alenen yorum yapmadık.  Biz antitez değil teziz sahada bazı sorunlarla karşılaşıyoruz.  Devletin bütün  imkanlarını kullanarak iktidar partisi tarafından siyasi çalışmalar yapılmakta kendi seçim müziklerini bile kullanmayıp Sn. Cumhurbaşkanının isminin geçtiği dombra müziğini seçim araçlarında çalarak çalışmalarda bulunuyorlar.  Bunun dışında iktidar partisi eskiden umut tüccarlığı yaparak oy isterdi şimdi ise halkı işinizden olursunuz gibi tehditlerle seçim çalışması yürütüyorlar. Şehrimizin kenar mahallelerinde yaptığımız çalışmalarda şunlarla karşılaştık; devletin sosyal devlet olmasından dolayı mağdur halka yapılan sosyal yardımların AKP iktidarının sona ermesi durumunda bir daha alamayacaklarını söyleyerek korkutmak suretiyle seçim çalışmalarına devam ediyorlar. Bunların ahlaki olmadığını düşünüyorum.  Yaptıkları iyi işlere MHP olarak  iyi diyoruz  kavgacı bir dil kullanmıyoruz onlar da kullanmasın AKP 2. sıra  adayı bizim 1. Sıra adayımız hakkında iyidir ama kazanamaz diye konuşmuş ilk önce kendisine baksın.  Uşağın sıkıntısının Ankara’ya bir milletvekili göndermek değil Uşak’ta bir bakanın olmayışının olduğunu söyleyen KURT bakan profilinin de 1. Sıra adayımız Durmuş YILMAZ’DA bu profilin olduğunu söyledi ve kendisinin seçildiği günden bu yana uşakta 120 bin oy  almayı hedeflediğini dile getirdi. Birde Milat dizisi ile Uşak’ı  tanıttıklarını söylüyorlar fakat dizinin Uşak’ı tanıtmakla alakası olmadığını ve MHP’nin film çevirmediğini söyledi son olarak 7 nisanda bismillah dedik. inşallah 7 haziranda da elhamdüllillah deriz diyerek konuşmasını bitirdi.

/resimler/2015-5/17/1126490648144.jpg

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477