BELEDİYE BAŞKANININ İSTİFASI MI İSTENDİ?

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın istifasının istendiği haberleri gündeme bomba gibi düşecek.

BELEDİYE BAŞKANININ İSTİFASI MI İSTENDİ?

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Cuma gününden beri Uşak’ta  yok. Geçtiğimiz hafta da çok fazla ortalıkta gözükmedi. İddialara göre Cuma Günü Alelacele Ankara’ya çağrıldığı,  Cumartesi günü de Vali Ahmet Okur’un Ankara’ya gittiği iddia edildi.

Peki neler oluyor.

Nurullah Cahan Ankara da iyi işler yapmış olsa ve birileriyle güzel konular görüşse mutlaka Facebook sayfasından paylaşım yapardı. Ancak tek paylaşım yapmadı.

CAHAN’IN İSTİFASI MI İSTENDİ

İddialara göre Ankara FETÖ ile bağlantılı olabilecek Meclis üyelerinin yanı sıra Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın da istifasını istedi. Cahan’ın istifa edip etmeyeceği merak konusu olurken istifa etmezse görevden alınacağı iddiaları gündemde.  

 

BAŞKAN AÇIK MEKTUP

 

AK PARTİ’Yİ DE MENZİL CEMAATİNİ DE KENDİNİ DE BİTİRDİN

 

Sayın başkan ben sana demedim mi dikkat et diye. Ben sana demedim mi Bu Menzil Cemaatinden uzak dur diye.

Ben sana demedim mi Rantçılardan uzak dur diye.

Ama sen ne yaptın Rantın orta göbeğinde yer aldın. Mustafa Gündüz üzerinden UTAŞ üzerinden her türlü düzeni kurdunuz. Aleyhinizde yazı yazanların kafasına silah dayattınız. Size oy veren insanları hiçe saydınız. Şeyhinize ve cebinize çalıştınız. İnsanlar size oy vermedi sana oy vermedi. İnsanlar AK Partiye oy verdi. Reise oy verdi. Siz şımardınız çok şımardınız. Size doğru söyleyenleri dokuz köyden kovdunuz. Tüm akraba ve yeğen ne varsa Belediyeye aldınız. Ali Rıza Çümen ve  Hüseyin Ufuk Uğur Senin gidişini hızlandırdı. Sana dedim ama sen anlamadın dinlemedin. Gözünüzü rant bürüdü çünkü. UTAŞ’tan Maaş Almıyorum diyen adam yeni 2,7 Milyon TL ye tarla aldı. Mustaf a Gündüz Beton kralı oldu. Kiralık evde oturan adam şimdi 150 kişi çalıştıran milyoner oldu. Oda yetmedi kayınbiraderinin üzerine fabrika kurup UTAŞ’tan bir çırpıda 9 milyon TL lik iş aldı. Asıl Hedef 30 Milyon TL lik taş satmak.

Ali Rıza Çümen UTAŞ’ta eski hükümlülerden oluşan bir çete kurdu. Belediye aleyhine yazı yazan bizlerin kafasına silah dayattı senden tek ses çıkmadı. Çünkü sende işin içindesin. UTAŞ’ı çetelere teslim eden zihniyet, Halkına güven vermeyen bir zihniyet asla yolun sonunu göremez. Koltuğa oturunca ne oldum delisi olanlar mutlaka ama mutlaka hüsrana uğruyorlar.

Sonuç olarak AK Partiye de Menzil Cemaatine de Kendine çok büyük zarar verdin. İstifa etsen de etmesen de Görevde kalsan da kalmasan da artık önemi yok. Çünkü Sen halkın gözünde bittin. Sana oy verenlerin gözünde bittin. Sana güvenenlerin gözünde bittin. Sana Padişahım çok yaşa diyen şakşakçıların arkandan en çok konuşan isimler olacak bundan sonra bunu unutma. Ben her zaman senin yüzüne dedim şimdi de yüzüne söylüyorum. Seçimde ne vaat ettiysen tam tersini yaptın. Şeffaf olmadın, Doğru söyleyenleri dinlemedin. Belediyeye En çok dava açan adamı Başkan Yardımcısı yaptın. Sana o zaman demiştim altını oyuyorlar diye ama anlamadın. Sadece altını oymakla kalmadılar senin mezarını kazdılar. Sen artık siyasi bir meftasın.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
uşşaklı
uşşaklı - 2 yıl Önce

say say bitmez yandaşlar yanında olmayanlar dışarıda dün şöförlük,esnaflık yapanlar kimi müdür olmuş kimi amir olmuş

Tayfur
Tayfur - 2 yıl Önce

Nurullah cahan değil belediye başkanlığı sınıf başkanlığını bile göremez,Uşak daha böyle yolsuzluk yapan bir belediye başkanı görmedi.

mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

Bir.eve.180.tele.su.parasi.gelirmi.fotura.95lira.arti.su.girler.bakim.cevretemizlik.artik.su..2severgozukuyor.bakim.bu.belediye.beskanideyil.soyguncuolarK.gelmis.belediyeye.satmadan.giderse.onada.sukur.ederiz.budami.fetocuyoksa

Akp mhp chp
Akp mhp chp - 2 yıl Önce

Siz sol sag gorusunden kurtulamadiniz sizin partileriniz gelse sizide bir goreve getirmek isteseler trinyonluk yapcax deseler sizde kabul edersiniz ama burda size verilmedigi icin siz in partiniz basta olmadiginiz icin birisi camur atar sizin gibilerde destekler

dönekler...
dönekler... - 2 yıl Önce

ben 50 yaşımı almış biri olarak böyle dönek belediyeye görmedim başkanından müdürüne kadar hepsi fırıldak... utaşa gelince gerçekten çete ... çete başı alirıza çüüümen ve yandaşları inşAllah hepsi temizlenir biran önce..taşaronlar çetesi kurmuşlar resmen...saygısızlık ise diz boyu...

YAKUPLARLI
YAKUPLARLI - 2 yıl Önce

don ki̇lot satan mustafa gunduzz bugun sayeni̇zde mi̇lyoner olduuu

koca
koca - 2 yıl Önce

alma mazlumun ahını çekersin aheste aheste bir insnı ipiyon ederken iyi düsünmek lazım eğer ispiyon ettiği şey onun üzerinde yok sa o zaman iftira olur cihan bir kişiye iftira atarak günah işlemiştir bide bunun partısı ve bunlar biz milli örüşçüyüz derler milli görüş milletin incıdır bu inaçta iftira ispiyonun çok büyük cezası vardır bunun cezasını çekecektir milletide biz miilli görüşcuyuz deyip oy istemeyin milleti kandırmayın nasıl neyseniz ona göre milletten oy isteyiniz milli görüşçüyüz derseniz erbakanın tabiriyle hadi oradan yahudi uşakları

SIRADAKİ HABER