AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI

AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI

AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI
banner475
banner488

BASRİ YILDIRIM: ADAYLARIMIZ İLİN SORUNLARINI ÇÖZMEDE ÖNEMLİ ROL OYNAYACAK

Uşak AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarında aday tanıtım toplantıları sona erdi. Milletvekili adaylarının tanıtım etkinlikleri kapsamında gittikleri ilçelerde sorunları da dinlediklerini kaydeden İl Başkanı Basri Yıldırım, “Bu noktada ilin sorunlarını bilen bir ekip olarak, seçimden 1 gün sonra ne yapacağımızı biliyoruz. 3 aday arkadaşımızın da sorunları yakından tanıması ve çözümün birer parçası olması, ilimiz için artı bir kazançtır” dedi. Yıldırım, 25 Nisan Cumartesi günü, halka açık ve ücretsiz Murat Kekilli konseriyle il çapında tanıtım etkinliği yapacaklarını kaydetti.

AK Parti’nin 25’inci dönem milletvekili adayları için ilçe tanıtım toplantıları tamamlandı. AK Parti Uşak Milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin parti üyeleriyle buluştu ve partililere önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmaları anlattı. Aday tanıtım toplantılarına parti mensuplarının yoğun ilgisinin bulunduğunu ifade eden AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, “Adaylarımızı bütün ilçelerimizde tanıttık ve şimdi İl Başkanlığı olarak büyük bir organizasyonu hayata geçireceğiz. 25 Nisan 2015 Cumartesi günü, hem adaylarımızı tanıtacağız, hem de halka açık Murat Kekilli konserini organize edeceğiz” dedi.

AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI

AK Parti’nin 25’inci dönem Uşak Milletvekili adayları için ilçe tanıtım toplantılarının tamamlandığını ifade eden İl Başkanı Basri Yıldırım, Banaz, Ulubey, Eşme, Sivaslı ve Karahallı’daki teşkilat mensuplarının seçimlerde önemli rol oynayacağını söyledi. Milletvekili adaylarının ilçelerde yapılan aday tanıtım toplantılarında, sorunları da dinlediklerini kaydeden Basri Yıldırım, “Milletvekili adaylarımız yapılan hizmetleri takip ettiklerini ve yeni çalışmaların ortaya konması için gerekli çalışmaları ortaya koyacaklarını anlattı. Bize oy veren ve vermeyen herkese hizmet için yola çıktık ve 6 ilçemizde aday tanıtım toplantılarını bitirdik. Gittiğimiz her ilçede sorunları da dinledik ve çözüm için neler yapılabileceğini de şimdiden istişare etmeye başladık. Bu noktada ilin sorunlarını bilen bir ekip olarak, seçimden 1 gün sonra ne yapacağımızı biliyoruz. 3 aday arkadaşımızın da sorunları yakından tanıması ve çözümün birer parçası olması, ilimiz için artı bir kazançtır” dedi.

MURAT KEKİLLİ KONSERİ İLE BÜYÜK ADAY TANITIMI

AK Parti’nin Uşak Milletvekili adaylarını il çapında da tanıtacaklarını dile getiren Basri Yıldırım, 25 Nisan 2015 Cumartesi günü, Atatürk Spor Salonu’nda Murat Kekilli konserini organize edeceklerini söyledi. Konserin tüm Uşak halkına ücretsiz olduğunu dile getiren Basri Yıldırım, “İlçelerdeki tanıtım çalışmalarımızı sonlandırdık ve şimdi önümüzde büyük bir organizasyonumuz var. Cumartesi günü, Atatürk Spor Salonu’ndaki aday tanıtımını, Murat Kekilli konser ile taçlandıracağız. Konserimiz ücretizdir ve bütün halkımız davetlidir” diye konuştu.  Öte yandan AK Parti Uşak Milletvekili ve adayı Mehmet Altay ve milletvekili adayları Eyüp Gökhan Özekin ile Hüseyin Keskin, aday tanıtım toplantılarının verimli geçtiğini söyledi.

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477