UŞAK’TA ÜCRETSİZ MURAT KEKİLLİ KONSERİ

UŞAK’TA ÜCRETSİZ MURAT KEKİLLİ KONSERİ

UŞAK’TA ÜCRETSİZ MURAT KEKİLLİ KONSERİ
banner475
banner471

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 25’inci dönem milletvekili aday tanıtım toplantısı kapsamında, ücretsiz ve halka açık Murat Kekilli konseri organize etti. 
Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan aday tanıtım toplantısı ve konser hakkında bir açıklama yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, “ Aday tanıtım toplantımızı halkla iç içe ve insanlarımızın keyifli vakit geçireceği bir konserle taçlandıracağız. Konserimize bütün halkımız davetlidir” dedi. 
AK Parti’nin ilçelerdeki aday tanıtım toplantıları sona erdi ve bugün saat 20.00’da il çapında tanıtım etkinliği yapılacak. AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, aday tanıtım toplantısının halkla iç içe olması için, Murat Kekilli konseri vereceklerini söyledi. Konsere AK Parti’ye oy veren ve vermeyen herkesin davetli olduğunu kaydeden Basri Yıldırım, “İnsanımızın rahatı için bir dizi hizmeti hayata geçirdik. Uşak’ta ciddi atılımlar yaptık ve 13 yıllık iktidarımız döneminde, altyapı, yerel yönetim, eğitim, sağlık ve ulaşım noktasında büyük işlere imza attık. Şu anda yeni bir seçime giriyoruz ve halkımızın bize olan teveccühü en üst seviyelerde. 25’inci dönem milletvekilliği seçimine Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin ile giriyoruz. Adaylarımızı halka açık konser eşliğinde tanıtacağız. Bütün Uşak halkını Atatürk Spor Salonu’na davet ediyorum” diye konuştu.

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477