ÜMİT MEMURLAR DERNEĞİNDEN FATİH KISA PARMAK KONSERİ

ÜMİT MEMURLAR DERNEĞİNDEN FATİH KISA PARMAK KONSERİ

ÜMİT MEMURLAR DERNEĞİNDEN FATİH KISA PARMAK KONSERİ

Ümit Memurlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cihan  Gökçay düzenlediği basın açıklaması ile 24 Ekim’de yapacakları Fatih Kısa Parmak konseri hakkında bilgiler verdi.

 

Cihan GÖKÇAY yaptığı açıklamada:

“Burak Sürücü Kursları sponsorluğunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Kimse Yokmu Derneği ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz Cumhuriyet Bayramı şölenine Tüm Uşaklıları bekliyoruz.  

Ümit Memurlar Derneği olarak bu yıl 2. sini düzenlemeye hazırlandığımız Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine, Kimse Yokmu Derneğinin de iştirak etmesiyle ayrı bir onur duyuyor ve değerli yöneticilerine bizleri kırmadıkları için sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

      

    Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “gençliği yetiştiriniz. onlara ilim ve irfanın (kültürün) müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Hür fikirler tatbik mevkiine konduğu vakit Türk milleti yükselecektir.” veciz sözünü ilke olarak benimseyen Ümit Memurlar Derneğimiz Atatürk’ün çizmiş olduğu bu çizgide yapılan etkinliklerden biri ile daha birlikteyiz.

 

     Değerli basın mensupları bilindiği üzere birçok organizasyonda beraber olmuştuk. ve olmaya da devam edeceğiz. 86. yılı onurla gururla kutladığımız ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ten armağan Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şölenine sizlerinde bildiği üzere Ağustos ayı içerisinde halkımız tarafından yoğun ilgi gören bir tanıtım kermesiyle start verdik. Bu etkinlikler ile ilgili derneğimizin konferans salonunda bu gün de olduğu gibi mini kokteyller düzenledik. ve şimdide son olarak 24 Ekim Cumartesi günü saat 21:00 da düzenleyeceğimiz Fatih Kısaparmak konseri ile karşınızda olmaktan mutluyuz onurluyuz.

 

      Konser organizasyonunda bizi kırmayan değerli sanatçımız sayın Fatih Kısaparmak beye, değerli sponsorumuz Burak Sürücü Kursları İcra Kurulu Başkanı sayın Muhterem Erol beye ve güzide ortağımız Uşağımızın gururu Kimse Yokmu Derneği yöneticilerine bir kez daha Ümit Memurlar Derneği yönetim kurulum adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 

    Cumhuriyetimizin 86. yılı hepimize kutlu olsun. Allah milletimize bir kez daha Cumhuriyet mücadelesi yaşatmasın… Daha nice 86. yıllara… Saygılar sunuyorum” dedi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER