USAK.TV KAPATILAN EGEM TV DOSYASINI AÇIYOR

USAK.TV KAPATILAN EGEM TV DOSYASINI AÇIYOR

USAK.TV KAPATILAN EGEM TV DOSYASINI AÇIYOR
banner475
banner471

MHP’li Belediye Meclis ve encümen üyesi olan aynı zamanda Egem TV Yönetim Kurulu başkanı Utku Demiröz Ayda 20 Bin lra kazanıyormuş!!! Eşi Soner DEMİRÖZ’ün şirket oyunları ve SGK ile maliyeye olan borçları nedeniyle sık sık gündeme ve mehkemelik olması Utku DEMİRÖZ’ü de olayların içine çekti. Aslında SGK ve maliyeye borçların esas nedeni Utku DEMİRÖZ’ün ve Soner Demriröz’ün birlikte hareket etmesinden kaynaklanmış.

Utku DEMİRÖZ’ün aylık 20 bin lira kazandığı Polisin yaptığı mali durum araştırmasında yazıyor... Biz söylemiyoruz..

Peki Utku Demiröz aylık 20 Bin lira kazanıyor’da Maliyeye ne vergi veriyor… EGEM TV’nin çalışanlarının Sigorta ve Maliye işlemleri neden önce kocasının şirketinden gösterildi ve bu şirket Ali AYGÜN ve Melek Aygün’e nasıl geçti. Ve neden 2 ayda Seramik işçisi Ali AYGÜN’ün şirketinden EGEM TV elemanları sigortalı gösterildi.? Ve mezardan 7 yıl sonra çıkıp hissesini devreden Utku DEMİRÖZ’ün dayısının öyküsü..

            EGEM TV dosyası giderek karmaşık hale bürünürken Uşak Polisi neden Egem Tv’nin üzerine gitmiyor gidemiyor… Yoksa Soner DEMİRÖZ bir bakanı devreye mi Soktu? Günlerdir ortalıkta görünmeyen ve tekere sokulan çomağı çıkarmaya çalışan Soner DEMİRÖZ’ü KOM Şubenin elinden birilerimi kurtarıyor?            

            Yaptığı bir çok operasyon fos çıkan KOM Şube Müdürü Ahmet GENÇ’e sesleniyoruz..

Ahmet Bey size gelen dilekçeleri iyi okuyun iyi araştırın lütfen.. Siz ne demek istediğimizi anladınız.. Size gelen ve gizli kalması gereken doyalar nasıl oluyorda bir çok kişin elinde geziyor merak ettim doğrusu.. Yoksa çeştili filmlerle devleti kazıklayanlar sonrada lüks içinde yaşanlar önlemlerini alsınlar diye mi?

Çok ünlü bir cemaatci Soner Demiröz’ü kurtarmak için Ankara2da bakanlar nezdinden devreye mi girdi?

     www.usak.tv  kapatılan dosyaları tekrar açıyor.. Savcılığın ve Polisin hiçbir araştırma yapmadan kapattığı şok dosyanın belgelerini yayınlıyor.. Pazartesi günü şok olacağınız belgeleri ve dilinizi ısırtacak haberimizi yayınlayacağız..

 

 

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477