UŞAK BU AŞKI KONUŞUYOR

UŞAK BU AŞKI KONUŞUYOR

UŞAK BU AŞKI KONUŞUYOR

Uşak Eğitim Camiası bu aşkı konuşuyor… Anadolu  İmam Hatip Lisesinin emekli  Müdürü evli ve 3 Çocuk babası Yaşar ERDOĞAN’ın aynı okulda matematik öğretmeni olan E. Ç. ile birlikte 2. Baharlarını yaşamak üzere kayıplara karıştıkları iddia ediliyor.. Yasak aşkı aslında okulda öğretim görevlileri ve öğrencilerinde öğrendiği bu nedenle müdür ve öğretmen hanımın emekliliklerini istedikleri emekli  olur olmazda kayıplara karıştıkları konuşuluyor. Uşak eğitim camiası ve Yaşar Erdoğan’ın ailesi ise tam anlamıyla büyük bir şok yaşıyor.


Aslen Kütahya’nın Dumlupınar ilçesine bağlı Ağaç köylü. 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitiren Erdoğan, sırasıyla Çankırı-Kurşunlu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği, Kütahya-Sofular Orta Okulu Müdürlüğü, Pazarlar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Uşak Merkez M. Sadık Boz İlköğretim Okulu Müdürlüğü ve en son olarakta Uşak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yaptı. Yaşar Erdoğan, Milli Eğtim Bakanlığında 29 yıl çalıştıktan sonra kendi isteği ile Ağustos 2008 de emekli oldu. Yaşar Erdoğan, Türk Federasyon’unun davetiyle seminerci olarak Stuttgart`a Kasım 2008`de gitti. 28 değişik yerde ilahiyat ve Gençlerin Ergenlik dönemiyle ilgili seminerler verdi. Yaşar Erdoğan, Stuttgart Türk - İslam Ülkü Ocağı Akşemsettin Camii`nde İmam Hatip olarak görev yapmaya başladı.

         İddialara göre Yaşar ERDOĞAN görevdeyken yasak aşk yaşadığı aynı okuldan öğretmen olan E.Ç ile birlikte olabilmek amacıyla Uşak’a geri döndü. Geçtiğimiz günlerde de 3 çocuğu ve eşini bırakarak sevgilisiyle beraber kayıplara karışan Yaşar ERDOĞAN kendisini tanıyanları ve eğitim camiasını şok etti.

         Yaşar ERDOĞAN’ın eşinin oldukça üzgün olduğu gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER