FETÖ TUTUKLUSUNDAN AK PARTİ İL BAŞKANINA ORTALIĞI KARIŞTIRACAK MEKTUP

Ak Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş'a fetö tutuklusu Abdullah Kılıç'tan mektup!. Sen dışarıdaysan benim içeride işim ne? Ben içerideysem senin dışarıda ne işin var? 

FETÖ TUTUKLUSUNDAN AK PARTİ İL BAŞKANINA ORTALIĞI KARIŞTIRACAK MEKTUP
banner282

15 Temmuz darbe girişiminin ardından sıkı tedbirler alan Ak Parti iktidarı ülkede terörle mücadelede seferberlik başlattı. Alınan tedbirler ve güvenlik önlemlerinin yanısıra yapılan operasyonlarda gözaltına alınan isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın korumaları dahil olmak üzere üst düzey bir çok yetkili tutuklanarak cezaevine gönderildi. 15 Temmuz darbe girişiminden bu yana 4 kez üstüste ilan edilen OHAL kapsamında çıkarılan KHK'lar ile meslekten men edilen ya da uzaklaştırılan çoğu kamu görevlisi,akademisyen,ordu ve emniyet mensubu vb bir çok meslek grubundan isimler ile birlikte kapatılan dernekler ve okullarda listelerde yerini aldı. 

Geçen yıl 16 Ağustos tarihinde paralel devlet yapılanması soruşturması kapsamında  eski Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, eşi Aysun Erdoğan, başkan yardımcısı Tuncay Yılmaz, eski Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün, Mimar Abdullah Kılıç, Akın Kayhan ve Mesut Duymuş'un da aralarında bulunduğu 11 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Tutuklular arasında yer alan Mimar Abdullah Kılıç, Ak Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş'un iş ortaklarından ve yakın arkadaşlarındandı. İşte o tarihlerde Servet Kuş'un yakın arkadaşı ve iş ortağı olan fetö/pdy tutuklusu Mimar Abdullah Kılıç Ak Parti İl Başkanı Servet Kuş'a kaldığı Bandırma 2 Nolu Cezaevinden bir mektup yazdı. Mektupta geçen çarpıcı ifadeleri okuyucularımızın yorumlarına bırakıyoruz. 
BİZ BU YOLA BERABER ÇIKMADIK MI?
2016 Yılı Ağustos ayında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Abdullah Kılıç'ın Ak Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş'a yazdığı mektupta Abdullah Kılıç "Fetö ile bağlantımızı biz seninle beraber kestik. Akp'de siyasete birlikte başladık,çocuklarımızı Üftadeden (Uşak'ta kapatılan fetö koleji) beraber aldık. Usiad'den (KHK ile kapatılan Uşak Sanayici İşadamları Derneği) atıldığımı ilk seninle paylaştım. CHP,MHP ve diğerleri kendi mazlumlarına sahip çıkarken siz neden birşey yapmıyorsunuz,seçim çalışmaları sırasında kendi aracımla yaptığım çalışmaların sonucu bumu, eşin Habibe hanımın eşimi tehdit etmesinin altında bumu yatıyordu, ya gidin savcıya,hakime, kriz masasına valiye benim mağdur olduğumu anlatın ya da dilsiz şeytan olarak benim ve ailemin ahıyla başınıza geleceklerin hayalini kurun?" ifadelerine yer veriyordu. 
SIRA SENDE VE EŞİNDE!.
FETÖ Soruşturması kapsamında tutuklanan Abdullah Kılıç mektubunun devamında kendisinin mağdur edildiğini iddia ederek Ak Parti İl Başkanı Servet Kuş'a hitaben "Ya beni kurtarın burdan ya da kaydımı silin akpden zira adalet sağlanmayan bir kurumun üyesi kalmak zulümdür" ifadelerine yer veriyordu. Mektubunun sonuna doğru Ak Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş'a "Sıra sende ve eşinde. Oturduğun koltuğun hakkını ver. Elini çabuk tutmazsan yarın çok geç olabilir. Habibe Hanımın cemaatin ablası olduğu yönünde ifade verenler olmuş. Mehmet Altay'a da durumu izah et (Ak Parti Uşak Milletvekili) O'nun hakkında da yığınla ifade verenler olmuş. Sıra sizlerde,bekliyorlar. Fetö bu ülkeyi bitirecek,herkese selamlar. Cevap yazarsan sevinirim,tabi cesaretin varsa!." diyerek sözlerine son verdi. Mektubun yan kısmına küçük bir not düşen Servet Kuş'un iş ortağı ve Fetö tutuklusu Abdullah Kılıç "Yeni hapishaneler yapılıyormuş bizim ve sizin için,sana gönderdiğim yazılarla alakalı düşün? notunu düştü.
İŞTE BANDIRMA CEZAEVİNDEN YAZILDIĞI İDDİA EDİLEN VE SOSYAL MEDYADA DOLAŞAN  O MEKTUP!.

İddialara gör bu mektup AK parti il başkanı Servet Kuş tarafından "Bak ben tehdit ediliyorum diyerek paylaşıldı ve sonra diğer hesaplar tarafından paylaşıldı. Servet Kuş'un gelen tepkiler üzerine paylaşımı kaldırdığı iddia ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
UsakliSazo
UsakliSazo - 2 yıl Önce

simdi bu arkadas disari servet kus iceride olsa idi hic bir sey degismeyecekti.
disarida olan bir sey yapmicakti iceride olan böyle agliyacakt. bu toplum da hic kimse karsisindaki nin hakkini savunmuyo cignenmesine göz yumuyor vede onayliyor. onun icin ac kalinca kafalari acik basmaya baslicak tabiki birbirini yemezlerse bu sefer.

SIRADAKİ HABER