FENA YAKALANDIN SONER DEMİRÖZ

FENA YAKALANDIN SONER DEMİRÖZ

FENA YAKALANDIN SONER DEMİRÖZ

Vay vay vay sen neymişsin be Soner Demiröz? Biz böyle bir değerin kıymetini nasıl da bilememişiz. Yazıklar olsun bize.. Yazıklar olsun www.usak.tv ye.. Yazıklar olsun ART TV sahibi Mesut KESKİN’e.. Biz ilimizin en büyük değerini eleştirmişiz.. Valla çok büyük hata yapmışız.. Soner bey’in yaptıklarını Ulusa sesleniş programında izleyince valla ne yalan söyleyeyim dudaklarım uçukladı. Ben öncelikle kendisinden ve tüm Uşak halkından çok özür diliyorum. Soner bey neler yapmış neler.. Soner Bey Uşak’a Bakanlar getirmiş, Genel müdürler getirmiş, Havaalanı açtırmış, Uçak indirmiş.. Uşak’ı tanıtmış, Yılın bakanlarını seçmiş.. Ve kendisi itiraf etti bütün bu organizasyonların oaralarını da yine yetimin hakkı olan belediyeye ödetmiş. Valla helal olsun ne diyelim. Bu gün onları da öğrenmiş olduk.. Bizim aslında Belediye Başkanı, Milletvekili seçmemize valla hiç gerek yokmuş. Her şeyi kendisi yapmış..

Gelelim sorulara cevaplarına.  Soner bey ilk defa SSK borcu olduğunu itiraf etti. Ama rakamı söylemediği gibi tebligatları da neden almadığını açıkladı. Ya arkadaş SGK yetkilileri siz neden EGEM TV ye Soner DEMİRÖZ için tebligat gönderiyorsunuz? Neden adresine göndermiyorsunuz..? Siz diyeceksiniz ki SONER DEMİRÖZ EGEM TV’nin Yönetim Kurulu Başkanıyım diyor.. Protokol listesinde adı var adres orası, TV lerde çıkıyor EGEM TV Yönetim Kurulu Başkanıyım diyor. Oraya göndermeyelim de nereye gönderelim? Diyeceksiniz. Üstelik Adres Olarak’ta EGEM TV ile aynı binadaymış şirket diyeceksiniz..Siz de haklısınız.. Ama Siz Soner DEMİRÖZ’ün Ünalan Mahallesi Güneş sokak’ta köhne bir binada oturduğunu bilmiyor musunuz? Çok yazık valla çok yazık.. Gerçi bizde bilmiyorduk Ama www.usak.tv nin yayınını durdurmak için dava açınca öğrendik..
         Soner Bey maliyeye hiç değinmedin? Oraya ne kadar borc var acaba ve onlarda sizi bulamıyorlarmış, Hatta EGEM TV’nin kapılarını çalıp çalıp gidiyorlarmış ne iş? Ya valla ya bu maliyecilerde bir alem.. Onlarda yanlış adrese bakıyorlar.. Ama Soner BEY’ciğim ya ama seni de o adreste de arayanlar bulamıyormuş ki haciz için gelen memurlar bir iki eski çekyat görüyorlarmış şimdi üzüldüm bak valla..

Sonra Soner Beyciğim sana neden SSK borcun var neden maliye borcun var diye soran yokki. Sana neden katakulleli işlem yapıyorsun, EGEM TV de çalıştırdığın elemanların SK Primlerini maliye borçlarını kendin üzerinden hiçbir mal varlığı olmayan şirketlerden gösterip tebligatları almıyorsun Oraları yatırmıyorsun diye sorduk.. Sayi neden.. SSK ya bu zaman kadar kaç para ödedin mesela. Ya maliyeye.. Onları da bir açıkla mesela.. Senin şu meşhur İletişi şirketi’nin elemanlarla olan mahkemeleri nasıl oldu mesela.. Elemanlar yazık karşılarında muhatap bulamıyorlar.. Ne seni neden şirketi devrettiğin Yayıncılık ve İletişim reklamcılık uzmanı Romen vatandaşları bulamıyorlar..

Neden onları da açıklamadın canlı yayında…

Soner Demiröz Diyor ki Ben belediyeden ve UTAŞ’tan tek kuruş para almadım Egem TV den para almadım diyor.. Doğru diyor valla. Ama Soner Beyciğim biz sana belediyeden sen ve EGEM TV para aldı dedik mi.? Laf ebeliği yapma. Sen EGEM TV Çalışanı ve ortağı olan  Fevzi TOKAT belediyeye BİMAKS adına kaç para fatura kestiniz? Yine Yıllardır EGEM TV de çalışan Ekrem Çohadar adına açtığın Reksan’dan belediyeye kaç paralık fatura kestin? Kaç para aldın onu de. Hala belediyede kaç paralık fatura bekliyor..  Sen onlardan bahset. Biz 48 Milyar liralık olan kısmını biliyoruz bilmediğimiz ne kadarlık fatura var? Onlardan bahset.

Yine Soner Demiröz beni ve Mesut Keskin’i hasta olarak lanse ediyor.. Valla Allaha  şükür sapa sağlamız.. Kalbimizde sapa sağlam diğer organlarımızda. Allah sana ve eşine de acil şifalar versin.. Bu tür olaylara hastalık işlerini karıştırma bence..

Soner DEMİRÖZ bu arada İsrarla bizi önemsemediğini aslında canlı yayını da izlemediğini söylüyor.)) (Allah Allah ya ben ne adamım ya ben bir yandan canlı yayın yapıp bir yandan da masaları yumruklayıp oyuncakları kıran benmişim)

Peki Soner bey sen önemsemiyorsun da ben mi önemsiyorum. ‘4 saat benle yatıp benle kalkıyorsun tv de hep ben sitede hep ben.. Sana bir tek şey diyeceğim kafana ben kadar taş düşsün inşallahJ) Bu arada bu bir tehdit değil bedduadır.. J Gerçi sana bedduada edilmez. Allah bildiği gibi yapsın diyelim..

Bu arada Tv de çok güzel konuştun tebrik ederim. Ama çekimler sırasında baya bir zorlanmışsınız. Montajcı çok uğraşmış. Durmadan makaslamak zorunda kalmış. Bir canlı yayına çıksaydın da görseydim seni. Ama istersen beraber çıkalım ne dersin.. Ben bütün soruları cevapladım sende cevaplarsın . Bak ha bu arada temlik olayını iyi yakalamışsın.. Yalnız bu hata benden kaynaklı çünkü 2 tane temlik var ben birini koymayı unutmuşum kusura bakma.. Bak onu da kuyuveriyorum iyi bak…

Sonra Soner Bey diyor diyor eski belediye başkanı ve onun eşi.. Allah Allah ya sen bir zamanlar onlarla çok samimi değimliydin. Sen o zaman Mesut APAYDIN ile basının arasını açmaya çalışmıyomuydun? Ya sayi Soner bey ya Mesut APAYDIN’a yılın belediye başkanı ödülünü sen vermemişmiydin? Ne oldu bilbordları vermeyince aranız açıldı değimli. Hehehe. 5 Yılda Mesut APAYDIN’dan alamadığın parayı 5 ay da nasılda alıverdin Ali ERDOĞAN’dan. Sen harikasın ya valla harikasın.. Ama bak sen aldın demiyorum senin elemanlar aldı.. Adres te senin adres… Ama ya bir terslik var orda savcılık olaya el koymuş.. Üzüldüm şimdi Utku Hanım’a yazık olacak.. Başkana yazık olacak..

Bu arada Soner Bey ilimizin değerlerini savunmak sana mı kaldı? Sana ne milletten Sana ne ha.. Sen kendi işine bak sakın onların arkasına sığınıp onları tahrik ederek özellikle MHP’yi tahrik ederek bize saldırmaya kalkma.. hayatının en büyük hatasını yaparsın.. O saydığın değerler yarın bir gün başına bir iş geldi mi yüzüne bakmazlar unutma.. Biz hiç MHP lafını ağzımıza alıyormuyuz hiç onlara laf ediyormuyuz? Ama MHP den seçilen bir belediye başkanını eleştirmek MHP ye saldırmak anlamı taşımaz..

Evet Soner bey gelelim esas mevzuya.. En büyük hatana. Diyorsun ki Benim aile şerefime haysiyetime şerefime namusuma saldırıyorsun diyorsun.. Yazık çok yazık.. Ben belden aşağı hiç vurmam. Bak bu konuda hata yapıyorsun. Hem de çok büyük.. Bizimde bildiğimiz çok şeyler var ama sen gibi şu şöylemi bu böylemi demiyoruz. Mesela Soner bey M.A kimdir tanıyor musun? Neyse boşver yine ben belden aşağı vurmayacağım. Sonra Soner Bey seninde Sabıkan var mı? Yada geçtiğimiz yıl zaman aşımına uğradığı için sildirdin mi?  Bak ona da girmeyeceğim. Bunlar belden aşağı vurmalar.. Bana bunlar yakışmaz.. Sonra sorumlu yayıncılıktan bahsediyorsun efendilikten bahsediyorsun Ölmüş adamın adını bile kodluyorsun ama yargısı süren konularda beni linç ediyorsun. Yarın beraat kararını alıp suratına çarptığımda ne yapacaksın merak ediyorum. Sayi Şu belediyeden dolaylı aldığın paraları sakın harcama biriktir. Sende kankilerin gibi 55 Bin avroluk arabalar alma sakın. Çünkü benim açacağım tazminatları karşılayacak paran olsun.. Sonra bizde SGK ve Maliye gibi peşinde koşmayalım. Ha eğer sen bana dava açar ve kazanırsan benim param hazır. Kayınbiladerin Mehmet Utkan İZMİT’in arsaları icradan yakında satılıyor oradan alacağım parayı hemen sana öderim.

Neyse şimdilik bu kadar yeter..

   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER