EGEM TV GERÇEĞİ VE KAZIM ŞEN’E SALDIRI NEDENLERİ

EGEM TV GERÇEĞİ VE KAZIM ŞEN’E SALDIRI NEDENLERİ

EGEM TV GERÇEĞİ VE KAZIM ŞEN’E SALDIRI NEDENLERİ

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Egem TV Dosyası tamamlandı.. Kısa ve öz yazacağız.. Bundan sonra da Yargıyı ve Bürokrasiyi göreve davet edeceğiz…

 1-   EGEM TV NASIL KURULDU:


Egem TV 1993  Yılında ilk olarak Banaz’da Metin ANIL ve Ahmet Oturak tarafından ERT (Egem Radyo Televizyon) olarak  kuruldu. Aynı Yıl Uşak’a taşınarak Kazım ŞEN’in ortaklığı ile bir kaç ay yayın yaptı. Daha sonra Televizyonun tamamı Metin ANIL ve Ahmet OTURAK’ın çekilmesiyle KAZIM ŞEN’e kaldı. 1994 krizi sonrası Kazım ŞEN’in Margarinde Domuz yağı var mı? Yok mu? şeklinde yaptığı yayın nedeniyle Ünilever firması 10 Milyarlık tazminat davası açtığı için Kazım ŞEN tv ye önce yanında çalışan bir şahıs adına geçirdi. O zaman Rütük yoktu. Halil İbrahim İZMİT ve Ahmet Hamdi UÇAROK’un girişimiyle ortaklık yapısı oluşturulmak üzere harekete geçildi. Bu sırada tv Halil İbrahim İZMİT’in ortağı olan bir bayanın üzerine geçirildi. Sonrada A.Ş kuruldu

2-   Konyalı İşadamı Ahmet Hamdi UÇAROK ve Halil İbrahim İZMİT ve Kazım ŞEN ortaklığı ile tv yeniden açıldı. Halil İbrahim İZMİT’in eşi İmran İZMİT ve kardeşi Erdal AKAY’da tv den hisse aldı.  Kazım ŞEN’in Margarinde Domuz yağı var mı yok mu şeklinde yaptığı yayın nedeniyle Ünilever firması 10 Milyarlık tazminat davası açtığı içi Kazım ŞEN resmiyette hisse almadı. Ancak gerçekte %20 hissesi vardı. Bu sırada şu anda TV’nin büyük hissedarı ve Yönetim Kurulu Başkanı Utku DEMİRÖZ ile kardeşi Bengüsu termal’in sahibi Mehmet Utkan İZMİT öğrenciydiler… Halil İbrahim İZMİT öğretmen olmasına rağmen sürekli raporlar alarak okula gitmiyor işlerle ilgileniyordu. Finansmanın tamamıda Konyalı işadamı Ahmet HAMDİ UÇAROK tarafından karşılanıyordu.

3-   Soner DEMİRÖZ çalıştığı bir yerel gazete için reklam almaya geldiğinde Halil İbrahim İZMİT ile akraba çıktı. Ve Soner DEMİRÖZ TV ye bağlı tekstil firmasında müdür olarak göreve başladı. Bu sırada Utku Demiröz’ü kaçırarak Halil İbrahim İZMİT’in damadı oldu. Halil İbrahim İZMİT Soner DEMİRÖZ’ü affetti ve tekrar yanına aldı. Düğünlerini yaptı.

4-   Konyalı İşadamı Ahmet Hamdi Uçarok’un her tencere takımı alana arsa vaadi ile satış yaptığı dönemlerde TV’nin gidişatını beğenmeyen Kazım ŞEN hisselerin ödenmesini ve tv  den ayrılmak istediğini belirtti ama tek kuruş alamadı. Resmiyette de hissesi olmadığı için dava bile açamadı.  

5-   AHU EGM TV adını alan TV sayesinde bir çok daha şirketler kuruldu. Ahu Tekstil, Ahu Basın YAYIN, Titantur tanıtım, AHU madencilik, Bildik tekstil Turizm tarım basın sanayi Tic. A.Ş gibi şirketler kuruldu.

6-   Daha sonra bu şirketler bir çok isim değişikliğine uğradı. Halil İbrahim İZMİT arsa satın aldığı Nazım AKARCA’ya kestiği çekleri ödemeyince onunla mahkemelik oldu. Bunun üzerine mal kaçırmak için üzerindeki tv hisselerini Oğlu kızı ve damadının üzerine yaptı. Bu sırada sözde Ahu Sanayi KENT’i kurdu hatta altyapı kanalizasyon ve su işleri için arsa sattığı kişilerden paralarını bile aldı. Ancak bir çivi bile çakılmadı arsalar dağ oldu. Sonra Halil İbrahim İZMİT ve eşi ortalıktan kayboldu işleri Oğlu kızı ve damadına bıraktı. Resmiyette üzerlerine hisse bırakmayan Halil İbrahim İZMİT ve eşi İmran İZMİT sahil kentlerinden birine yerleşti.

7-   Uşak’ta TV’nin başına geçen Soner DEMİRÖZ ot çayı satışları için daha önceden kurulmuş olan şirketlerden birinin adı değiştirerek Aköz Medikali kurdu sonra bu şirketin adı İLETİŞİM İHTİYAÇ MADDELERİ GIDA MEDİKAL REKLAM EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak değiştirildi.

8-   Esas meselede bu şirketle başladı. EGEM TV de çalışan tüm personelin sigortaları bu şirket üzerinden gösterildi. Şirketin sahipleri Soner DEMRİRÖZ İmran İZMİT ve Ardal AKAY idi. Müdürü de Soner Demiröz. Devlete SSK ve Maliye borçlarını ödemeyen ancak lüks içinde yaşayan Soner Demiröz kendisine gönderilen tebligatları da bir türlü almadı. Hacze gelen SSK avukatlarını memurları ve haciz memurlarını içeri sokmadı. Tv ve İletişim şirketi aynı binada olmasına rağmen bir türlü işlem yapılamadı. 1995 Yılında itibaren SSK borçları çığ gibi arttı.

9-   Borçlar iyice artıp haciz memurları kapıları aşındırmaya başlayınca Soner DEMİRÖZ  Şirket hisselerini borçlarıyla birlikte Ali AYGÜN ve Melek AYGÜN adlı iki Romen vatandaşın üzerine geçirip onların ellerinden vekaletname alarak işlemlere devam etti. Borçlar İletişim’e yazılırken paralar EGEM TV’nin kasasına aktı. Bu arada 2003 Yılında vefat eden ERDAL AKAY’ın İletişim ve Egem Tv de bulunan hisseleri de ölmeden önce verdiği vekaletname kullanılarak üzerinden alındı.

10-Yaklaşık bir yıl önce www.usak.tv  Soner Demiröz ve SSK oyunu haberi ile düzen değişti. SSK Soner Demiröz hakkında işlem başlattı.

11- Bu sırada bütün davaları kazanan ancak masrafları karşılayacak gücü kalmayan Nazım AKARCA arsalardan olan alacağı ile ilgili olarak KAZIM ŞEN’e temlikte bulundu. Kazım ŞEN’de Soner DEMİRÖZ’ün kayınbiladeri Mehmet UTKAN ve Halil İbrahim İZMİT hakkında haciz işlemi başlattı.

12-Bu haciz işlemi sırasında KAZIM ŞEN’e anlaşmak istediğini borcunu taksitlendirmek istediğini söyleyen Mehmet UTKAN İZMİT Borcu bir hafta içerisinde ödeyeceğini belirterek iyi niyet göstergesi olarak Bin tl verdi. Kaızm Şen parayı almadan Direk avukata gönderdi Ancak bu sırada içeriye polisler girdi ve avukata gönderilen paralar geri getirtildi. İşet kazım ŞEN ile ilgili olarak Egem Tv de yayınlanan görüntüler bu görüntülerdir.  Kazım ŞEN’e Eniştesi ile birlikte olarak tuzak kuran ve yargıyı etkilemek için büyük çaba gösteren Soner DMEİRÖZ ve Mehmet Utkan İzmit hakkında kazım şen tarafından açılmış davalar ve şikayetler bulunmaktadır. Onların iftirası ile ilgili olarak ta mahkeme devam etmektedir. Devam etmekte olan bir mahkeme ile ilgili olarak yazı yazmak istemiyoruz Karar çıktığında bunu tüm kamu oyu ile paylaşacağız  

 

SONER DEMİRÖZ’Ü ÇILDIRTAN OLAYLAR

 

Soner Demiröz’ü adeta çıldırtan ve Kazım ŞEN’e saldırtan olaylar www.usak.tv nin sürekli olarak belediye ve kendileriyle ilgili haber yapmasıdır. Geçtiğimiz günlerde EGEM TV’nin yaptığı bir organizasyonun faturalarının belediye tarafından ödendiğin yazılması ve Soner DEMİRÖZ’ün yeğenlerin ve eski çalışanlarının Atatürk Kültür Merkezinde işe alındığının yazılması onu adeta çıldırtmıştır..

www.usak.tv yayınları nedeniyle ailesi ve çocuklarının itibarının kalmadığını kimsenin yüzlerine bakamadıklarını iddia eden Soner DEMİRÖZ ve Utku  DEMİRÖZ yayın durdurmak için dava açmışlardır.

         www.usak.tv yayınları nedeniyle Belediye ile problemler yaşayan ve istediğini tam olarak alamayan Soner DEMİRÖZ SGK’nın sıkıştırması ile zor günler yaşamakta ve bu nedenle Kazım ŞEN’e iftiralar atmakta ve hakaret içeren yayınlar yapmaktadır.

         Konu ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığına ve RTÜK radyo Televizyon üst Kuruluna gerekli şikayetler yapılmış olup gerekli işlem ve soruşturmalar sürdürülmektedir.

         UŞAK’N GÖZÜ ÖNÜNDE OLAN VE DEVLETİN ALACAKLARINI BİR TÜRLÜ ALACAĞINI TAHSİL EDEMEDİĞİ TEBLİGAT BİLE YAPAMDIĞI SONER DEMİRÖZ VE EŞİ UTKU DEMİRÖZ İLEİ KAZIM ŞEN ARASINDAKİ İLİKİ BUNDAN İBARETTİR…

         TELEVİZYONU SİLAH OLARAK KULLANARAK AYLARDIR ŞOK BELGELERİ YAYINLAYACAĞIZ ŞOK BELGELERİ YAYAINLAYACAĞIZ ŞEKLİNDE YAPILAN YAYINLAR TAMAMEN İFTİRA VE HAKARET DOLUDUR. KAZIM ŞEN İN TEK SABIKASI VARDIR ODA KAVGADAN DOLAYI ALDIĞI BİN TL LİK CEZADIR. ONUN DIŞINDA BAHSEDİLEN DAVALRIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU SONUÇLANMIŞ VE HİÇ BİRİNDEN CEZA VERİLMEMİŞ VE BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU DA BERAAT İLE SONUÇLANMIŞTIR. DEVAM EDEN DAVALAR İLE İLGİLİ OLARAK TA YORUM YAPMAK KİMSENİN HADDİNE DÜŞMEZ..   

 

         Bu arada SONER DEMİRÖZ’E SESLENİYORUZ….

REKTÖRÜN AVUKATLIĞINI YAPMAK, ESKİ VALİNİN AVUKATLIĞINI YAPMAK,

EMNİYET MÜDÜRÜNÜN AVUKATLIĞINI YAPMAK SANA DÜŞMEZ.. SEN KENDİ AVUKATLIĞINI YAP…

BİZİM HER YAZDIĞIMIZ HABER DOĞRUDUR HER YAZDIĞIMIZ HABER BELGELİDİR… REKTÖRÜN DIŞINDA HİÇ KİMSE ŞİKATE ETMEDİĞİ GİBİ TEKZİP BİLE YAPAMAMIŞTIR…

TIPKI SENİN BİZİM YAZDIKLARIMIZI TEKZİP EDEMEDİĞİN GİBİ..

İŞTE BEGELER:::


İŞTE KAZIM ŞEN’E ŞANTAJ YAPTI DENİLEN AMA GERÇEKTE ALACAK VERECEK MESELESİ OLAN TEMLİKNAME....



ARSA ALANLAR 2001 DE ALT YAPI PARALARINI BİLE ÖDEMİŞLER HANİ NERDE KENTLER... TOPLANAN PARALAR NE OLDU... KURULAN KOOPERATİFLER ŞİRKETLER NE OLDU... ONCA MAĞDUR EDİLEN İNSANLAR NE OLDU...




HALİL İBRAHİM İZMİT’İ VE EGEM TV NİN TOPLADIĞI ALT YAPI PARALARI NE OLDU ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİNE GİDİP BAKIN BAKALIM...


BU ŞİRKETLER NEREDE BORÇLARI NE OLDU
MALİYEYİ GÖR>EVE DAVET EDİYORUZ İNCELEYİN BAKALIM...





        

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER