Durmuş Yılmaz'da Akşener dedi

MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'i, yurt gezileri kapsamında gittiği Afyon'un Dinar İlçesi'nde binlerce Ülkücü karşıladı.

Durmuş Yılmaz'da Akşener dedi

 MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, yurt gezilerine bugün başladı. MHP Genel Merkezi'nin kapattığı Denizli İl Teşkilatını ziyaret etmek üzere yola çıkan Akşener'i Afyon'un Dinar İlçesi'nde binlerce Ülkücünün yanısıra eski Merkez Bankası Başkanı ve 25. Dönem Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz ve Ankara Milletvekili Mustafa Erdem karşıladı. Dün MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ve Özcan Yeniçeri'nin kongre çağrısı yaptıkları açıklamanın ardından, Durmuş Yılmaz ve Mustafa Erdem'in de değişimden yana tavır alması Akşener'in gezilerini yakından takip eden MHP genel merkezinde şok etkisi yarattı. 

Diğer taraftan seçim sürecinde 2.sıra MHP Milletvekili adayı  Gökhan Özoğul ile birlikte geçmişte MHP sıralarından Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı ve İnşaat Mühendisleri Odası Başkanlığı yapan Muhammet Gür'ün hangi yönde tavır sergileyecekleri kamuoyu tarafından merak ediliyor...


Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2016, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER