BELEDİYE DEDEKTİFE 11 BİN LİRA ÖDEMİŞ

BELEDİYE DEDEKTİFE 11 BİN LİRA ÖDEMİŞ

BELEDİYE DEDEKTİFE 11 BİN LİRA ÖDEMİŞ
banner475
banner471

Belediye Başkanı Ali ERDOĞAN göreve geldikten sonra UTAŞ ve Belediyede didik dididk böcek aratmış!!. Göreve gelir gelmez UTAŞ’ın kurşunlanması ile büyük şok yaşayan Başkan ERDOĞAN bu olayın çözülmesini istemiş. Bu arada bazıları da belediye de böcek olabileceğini belirterek arama yaptıralım demişler.. Bunun üzerine bir dedeftif tutulup belediyede ve UTAŞ Binasında didik didik böcek aratılmış. Dedeftif aynı zamanda UTAŞ’ın kurşunlanmasını da araştırmış ancak somut bir şey bulamamış.

            Şimdi sıkın durun esas haber ödenen para.. Bu için UTAŞ 4 BİN TL Uşak Belediyesi ise 7 Bin TL ödeme yapmış.. Oysa Böcek arama cihazını belediye kendisi almış olsa cihaz 2 BİN TL.. Yani belediye bir haftalık iş için 11 Bin TL yi çöpe atmış… Peki belediye bu böcek arama cihazını kendisi satın almış olsaydı ve her şüphelendiğinde arama yapmış olsaydı daha karlı çıkmazmıydı?  

Ayrıca Uşak Polisine niçin güzevnmiyorsunuz da adli bir olay olan kurşunlama olayını bu şekilde araştırıyorsunuz?

Evet yetim hakkı yedirmem diyen Ali ERDĞAN nasıl olurdu sahi? Ayrıca şeffaflık sözü vermiştiniz varsın böcek koysunlar ne olacak saklı gizli işlermi yapıyorsunuzda bu kadar böcelerden korkuyorsunuz? Varsın dinlesinler..

banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477