Yaz Spor Okullarına Katılan Öğrencilere Sertifikaları Dağıtıldı

Yaz Spor Okullarına Katılan Öğrencilere Sertifikaları Dağıtıldı

Yaz Spor Okullarına Katılan Öğrencilere Sertifikaları Dağıtıldı
banner471
Bozüyük Belediyesinin düzenlemiş olduğu Yaz Spor Okulları sona ererken, tenis, yüzme ve voleybol branşlarında kurslara katılan tüm öğrencilere sertifikaları dağıtıldı.
banner521
Sertifika törenleri; 4 Eylül Tenis Kortları, Bozüyük Belediyesi Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonunda düzenlendi. Yüzme, tenis ve voleybol branşlarında Yaz Spor Okullarına katılan öğrenciler, sertifikalarını Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın elinden aldı. Sertifika töreni öncesinde 4 Eylül Tenis kortlarında düzenlenen tenis maçını izleyen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı maç sonunda dereceye giren öğrencilere madalyalarını verdi. Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Başkan Bakıcı; “Öncelikle burada bizlerle olan ailelerimize teşekkür ederim. Düzenlemiş olduğumuz yaz spor okullarında sertifika alan çocuklarımızın yetişip bizleri ileride çeşitli branşlarda gururlandıracak öğrencilerin olacaklarına inanıyorum ve onlara verebileceğimiz tüm imkanları sağlamamız gerektiği düşünüyorum. Bizler Bozüyük Belediyesi olarak bize düşen neyse her zaman yapacağız” dedi.
Tüm eğitim veren hocalara da teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, katılım sertifikalarını öğrencilere dağıttıktan sonra bir süre çocuklarla sohbet etti. Öğrencileri tebrik eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, daha sonra öğrenciler ile günün bir hatırası olarak fotoğraf çektirdi.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER