Yaz Spor Okulları Öğrencileri Belgelerini Aldı

Yaz Spor Okulları Öğrencileri Belgelerini Aldı

Yaz Spor Okulları Öğrencileri Belgelerini Aldı
banner526
banner471
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okullarında eğitim alan öğrencilere kurs sonunda belgeleri verildi.
Yaz Spor Okullarında derslerin sonuna gelindiğini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaz tatillerini Seydişehir’de geçiren öğrencilerin yaz spor okulları ile branşlarında uzman antrenörler tarafından verilen eğitimde, voleybol ve basketbol branşlarında temel teknik ve sportif faaliyetlerde bulunduklarını kaydetti.
banner521
Ferdi ve takım sporlarında birçok branşta açılan yaz spor okullarında gençlerin eğitimlerini tamamladığını belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Öğrencilerimiz yaz tatillerini sportif faaliyetlerle değerlendirdiler. Sosyal, kültürel ve sportif alanlarda sporla iç içe oldular. Sporcularımızın her zaman destekçisiyiz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, fiziksel gelişimlerine katkı sağlamayı spor bilinci oluşturmayı hedefledik. Sporla ilgilenen gençlerimizin başarısı, eğitim hayatlarına da yansıyor. Yaz Spor Okullarımızı Seydişehir’de yoğun bir katılım ve taleple gerçekleştirdik. Tüm öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum. Bizler için en büyük mutluluk, bu coşkuyu bu heyecanı gençlerimizle birlikte paylaşmak. Buda bizleri mutlu ediyor” dedi.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu’nda öğrencilerin antrenmanlarına katılan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, öğrencilere katılım belgesi vererek sporla iç içe oldukları ve disiplinli bir çalışma ile yaz günlerini değerlendirdikleri için teşekkür etti.
YORUM EKLE
banner525
SIRADAKİ HABER