Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Her Geçen Gün Büyüyor‏

Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Her Geçen Gün Büyüyor‏

Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Her Geçen Gün Büyüyor‏
banner526
banner471
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete yeni giren ve inşaat çalışmaları süren fabrikaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Şanlıurfa-Viranşehir karayolu üzerinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’ne giden Kaymakam Dr Huzeyfe Citer’i Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bahri Palmanak ve OSB Müdürü Müdürü Murat Özalkak karşıladı. Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı incelemelerin ardından Kaymakam Citer, şunları kaydetti:
banner521
"Organize Sanayi Bölgemiz 133 parsel’den oluşuyor. Bunların 46 adet parseli yapılaşmaya açılmıştır. İmara tahsis edilen 46 parselin 33’ü, üretim aşamasındadır. Geriye kalan 13 adet parselin 8’i inşaat halinde, 5’i de proje aşamasındadır. Geçen yıllara nazaran OSB’de işletme sayısı ve çeşitliliği artmıştır. Bölgemizdeki elektrik ve güvenlik sorunları aşılabilirse bölgeye çok büyük yatırımlar gelecektir. İşsizliğin önüne geçmek ve ilçenin refah seviyesini yükseltmek iş sahalarını artırmakla mümkündür. Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi gelecek vadeden büyük bir teşkilatlanmadır. Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde işletme sayısı her geçen gün artıyor. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer, 3 saat süren ziyaretin ardından ilçe merkezine döndü
YORUM EKLE
banner525
SIRADAKİ HABER