Van-şişli Öğretmenevi Müdürü Aldemir Görevine Başladı

Van-şişli Öğretmenevi Müdürü Aldemir Görevine Başladı

Van-şişli Öğretmenevi Müdürü Aldemir Görevine Başladı
banner475
banner471
Van-Şişli Öğretmenevi Müdürlüğüne atanan Sinan Aldemir görevine başladı.
Van İpekyolu ilçesinde 2012 yılından bu yana hizmet veren Van-Şişli Öğretmenevi’ne yeni müdür ataması yapıldı. Van-Şişli Öğretmenevi Müdürlüğü’ne asaleten atan Sinan Aldemir görevin başladı.
Aldemir, Türkiye’deki bazı öğretmenevleri içinde parmakla gösterilen öğretmenevleri arasında yer alacaklarını belirtti. Bunun akabinde kendisinden önce görev de bulunan diğer tüm meslektaşlarının emeklerinin çok olduğunu söyleyen Aldemir, öğretmen evinde bundan önce verilen hizmetlerin fiziki şartlarının daha iyi hale getirmek ve hizmet kalitesini arttırmak için ellerinden gelen yoğun çabayı sarf edeceklerini ifade etti.
Sinan Aldemir kimdir;
1975 yılında Van merkezde doğdu. İlkokulu İnönü, Ortaokul ve Liseyi Van Gölü Öğretmen Lisesinde okudu.1994 yılında YYÜ Eğitim Yüksek Okulunu Fen Edebiyat Kimya Bölümünü bitirdi. 1998 yılında YYÜ’de Fen Edebiyat Fakültesi Yüksek Lisans kimyager unvanını kazandı.1998 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde öğretmenlik ve müdür yardımcılığı yaptı. 2015 yılında Van-Şişli Öğretmenevi Müdürlüğüne asaleten atandı. Evli ve 3 çocuk babası olan Aldemir, iyi derecede İngilizce biliyor.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477