Vali Büyük’ten Gazi Jandarma Uzman Çavuşa Ziyaret

Vali Büyük’ten Gazi Jandarma Uzman Çavuşa Ziyaret

Vali Büyük’ten Gazi Jandarma Uzman Çavuşa Ziyaret
banner471
Vali Büyük, Gazi Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Kar’ı ziyaretinde, ülkenin milli birlik ve beraberliğini koruma konusundaki kararlılığı vurguladı.
Vali Mustafa Büyük, Bingöl’de bölücü terör örgütünün yola döşediği mayını patlatması sonucu yaralanan ve Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ndeki tedavisinin ardından memleketi Adana’ya getirilen Gazi Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Kar’ı, Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.
"KARDEŞLİĞİMİZİ HİÇBİR GÜÇ BOZAMAYACAK"
banner521
İl Jandarma Alay Komutanı Ünsal Bulut ile birlikte Gazi Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Kar’ı ziyaret eden Vali Büyük, “Şehitlerimiz ve Gazilerimizin uğrunda canları ve kanları pahasına mücadele ettiği vatanımızın ay yıldızlı bayrağı, ülkemizin dört bir yanında özgürce dalgalanmaya devam edecektir. Milletimizin bağrından çıkan Aziz Şehitlerimiz ve kahraman Gazilerimizde çelikleşerek simgeleşen vatan sevgisi ateşi, hiç sönmemek üzere yanmaya devam edecek. Ziyaret ettiğimiz Gazimiz Muzaffer Kar’ın huzurunda bir kez daha haykırıyoruz ki; alçakça saldırılarla aziz vatanımızın milli birliğine ve bütünlüğüne kast eden, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmak isteyen mihraklar hain emellerine asla ulaşamayacak, kendilerini bekleyen hüsrandan kaçamayacaklardır. Bu vesile ile kahraman Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralanan güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum ” dedi.
“GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ HİÇBİR GÜÇ ASLA YILDIRAMAZ”
Gazi Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Kar ise konuşmasında, ziyaretlerinden dolayı Vali Mustafa Büyük ve İl Jandarma Alay Komutanı Ünsal Bulut’a teşekkür etti. Gazi Muzaffer Kar, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, silah arkadaşlarının ve güvenlik güçlerinin, hain saldırılar karşısında asla yılmayacağını ve bölücü örgütlerle mücadele konusundaki kararlılıktan asla vazgeçilmeyeceğini vurguladı.
Vali Mustafa Büyük, ziyaret ettiği Gazi Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Kar ile bir süre sohbet etti ve Gazinin sekiz yaşındaki oğlu Hüseyin Kar’ı sevip, çeşitli hediyeler verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER