UŞAK'TA HEMŞİREYİ ISIRAN DOKTOR HAKKINDA FLAŞ KARAR

Uşak'ta çalıştığı aile sağlığı merkezinde hemşireyi ısıran, merkez,in camlarını kıran ve gözaltına alınıp serbest bırakılan doktor bakanlık tarafından açığa alındı.

UŞAK'TA HEMŞİREYİ ISIRAN DOKTOR HAKKINDA FLAŞ KARAR
banner282

Uşak'ta çalıştığı aile sağlığı merkezinde hemşireyi ısıran bazılarının üzerine de alkol fırlatan bu sabah ise camları kıran doktor Ali İhsan Akkuş akşam saatlerinde Sağlık Bakanlığı tarafından açığa alındı.
Kemalöz Aile Sağlığı Merkezinde aile hekimi Ali İhsan Akkuş ile diğer doktor ve çalışanlar arasında uzun süredir devam eden bir gerilim vardı. Ali İhsan Akkuş'un bir hemşire'nin bacağını ısırması diğer hemşirelerin üzerine de alkol dökmesi ile karakolluk olan olay bu sabah da devam etti. Arkadaşlarına sinirlenen doktor Ali İhsan Akkuş Aile sağlılığı Merkezinin camlarını kırdı. Bunun üzerine gelen polis tarafından gözaltına alınan Akkuış karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Olayın basına yansıması üzerine Sağlık Bakanlığı bu akşam saatlerinde Ali İhsan Akkuş'u açığa aldı. 

Doktor Ali İhsan Akkuş'un ise sosyal paylkaşım sitesinden kendisine tuzak kurulduğunu ve olayı FETÖ'ye bağladığı paylaşımlar görüldü. 

Doktor Ali İhsan Akkuş bugün yaptığı paylaşımda ise olayın farklı olduğunu belirten bir açıklama yayınladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

HABERİN DOĞRUSUNU BEN YAZAYIM: KUDUZ DEĞİLİM Kİ, ISIRAYIM. GAZETE "HABERX" YAZARI, SANA 10 METREKARELİK ODADA BİR ERKEK VE YEDİ SEKİZ KADIN HEP BİRDEN SALDIRIRSA, SENİN NERENE DENK GELİRSE GELSİN, TEKME ATARLARSA, SEN BU KİŞİLERDEN EN ŞİDDETLİ TEKME VURANIN KOT PANTOLONUNDAN YAKALADIĞIN ZAMAN KOT PANTOLONUNU ISIRARAK KENDİNİ SAVUNMAK ZORUNDA KALMAZ MISIN? KOT PANTOLONUN ALTINDA BİR İNSANIN ŞUSU VAR, BUSU VAR VAR DİYE O SALDIRI SIRASINDA DÜŞÜNÜR MÜSÜN? GAZETE HABERX YAZARI, RAMAZAN DOLAYISIYLA SATIŞLARINIZ AZALDI, BİLİYORUM, TİRAJI YÜKSELTMEK İÇİN BİRAZ HORMONLU HABERLER YAPMANIZ LAZIM. BEN SADECE YAZDIKLARINIZA GÜLÜYORUM. İYİCE ARAŞTIRMADAN YAZIYORSUN. BEN BU GÜN GÖZ ALTINA DA ALINMADIM. SAVCILIĞA DA ÇIKARILMADIM. KARAKOLA SADECE İFADE VERMEK İÇİN GÖTÜRÜLDÜM. SAĞ OLSUNLAR, POLİS MEMURLARI BENİ ÇAY OCAĞINA ALDILAR. BİRAZ ÇAYLARINI İÇTİM. İFADEMİ VERDİM. BENİ SAĞ SALİM UĞURLADILAR . YARIN AVUKATIM SENİN ÇALIŞTIĞIN "HABERX GAZETESİNİ DE MAHKEMEYE VERECEK. SENİN GAZETENDEN ALACAĞIM TAZMİNAT PARASINI DA, FETÖ MAĞDURLARI DERNEĞİNE HİBE EDECEĞİM. BENİM ADIMI GİZLEMEKTEN NİÇİN KORKUYORSUN? BENİ ADIM A.İ.A DEĞİL. BENİM ADIM : ALİ İHSAN AKKUŞ.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER