Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
banner425
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Meclis üyelerini bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Sahil Ek Hizmet binasında düzenlenen toplantıda Belediye Meclis Üyeleri, Süleymanpaşa Belediyesi birim müdürleri tarafından bilgilendirildi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da katıldığı toplantıda Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Mutlukent A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı tarafından Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyelerine gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi verildi.
Süleymanpaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, gerçekleştirilen ihaleler hakkında Süleymanpaşa Belediye Meclis üyeleri bilgilendirirken, Fen İşleri Müdürlüğü ise mahallelerde gerçekleştirilen yol yapım ve onarım çalışmaları hakkında ve gerçekleştirilecek olan kilit taş ve asfalt serim işleri ile ilgili bilgiler verdi.
Toplantıda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, gerçekleştirilen kültür etkinlikleri hakkında soruları cevaplayarak 4-5-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali programı hakkında bilgilendirdi. Mutlukent A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ise şirketin yapısı, çalışma sistemi, gelir ve giderleri hakkında bilgiler sundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423