Şişli Belediyesinden Temizlik Araçları Filosuna Takviye

Şişli Belediyesinden Temizlik Araçları Filosuna Takviye

Şişli Belediyesinden Temizlik Araçları Filosuna Takviye
banner425
Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, bünyesinde bulunan temizlik araçları filosuna içlerinde sessiz çalışan süpürge makinelerinin de bulunduğu yeni araçlar ekledi.
Şişli ve çevresinin temizliği için 7 gün 24 saat çalışan Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, “temiz bir çevre, sağlıklı bir gelecek” adına temizlik araçları filosunu yeniledi. Temizlik araçları filosuna yeni makine ve ekipman ekleyen Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 727 kişilik temizlik işleri personeli ve yenilenen araç filoları ile daha temiz bir Şişli için çalışıyor. Geri dönüşüme önem veren belediye, “her atık çöp değildir, ayrıştırıyoruz, kazandırıyoruz!” ilkesiyle geri dönüşüm çalışmalarını destekliyor.
SESSİZ ÇALIŞAN SÜPÜRGELER KULLANILIYOR
Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, temizlik aracı filosuna, çalışkan ve çevre dostu yapısıyla bilinen 6 monoblok süpürge aracı ekledi. Elektrikli süpürge araçları ile Şişli’deki cadde ve sokaklar, gürültü kirliliğine yol açmadan süpürülüyor. Araçlar, en kötü zeminde bile esnek fırçaları sayesinde süpürme ve vakumlama işlemlerini aynı anda yapma özelliğine sahip.
Hijyenik bir Şişli için cadde ve sokaklarda atıklar toplandıktan sonra geriye kalan temizleme işleri, tankerler aracılığı ile yıkanarak yapılıyor. Şişli’de çöp bırakma alanlarında oluşan çöp sızıntıları ve ağır kirler ise, yenilenen sıcak su basınçlı ve buharlı yıkama araçları ile dezenfekte edilerek çevre bilincine katkıda bulunuluyor. Manevi mirasımız olan ibadethaneler yenilenen fonksiyonel halı yıkama araçları ile artık çok daha temiz.
KADIN TEMİZLİK İŞÇİLERİ ÇALIŞIYOR
Şişli’nin kadın temizlik işçileri de Şişli’nin temizliğine katkıda bulunuyor. Kadın temizlik işçileri, çevre dostu akülü mini golf temizlik araçları ile Şişli’nin kaldırımlarını temizliyor. Mecidiyeköy girişinden Elmadağ’a uzanan ana arterde iki temizlik aracı ile kaldırım temizliği yapan kadın temizlik işçileri, ilçe halkından destek alıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423