Simav Kaymakamlığı, Şehit Ve Gazi Yakınlarını Yemekte Ağırladı

Simav Kaymakamlığı, Şehit Ve Gazi Yakınlarını Yemekte Ağırladı

Simav Kaymakamlığı, Şehit Ve Gazi Yakınlarını Yemekte Ağırladı
banner475
banner471
Kütahya’nın Simav ilçesine yeni atanan Kaymakam Türker Çağatay Halim, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla ilçede yaşayan şehit aileleri ve gazilerle yakınlarını öğle yemeğinde ağırladı.
Eşi Esin Hanım ile birlikte konuklarını kapıda karşılayan Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, kısa bir süre önce göreve başladığı Simav’ı ve Simavlıları bu tür etkinliklerle tanımaya çalıştığını söyledi.
Yemekte protokol masası yerine şehit ve gazi yakınlarının masasına oturan ve onların dertlerini dinleyen Kaymakam Halim, “Bu tür etkinliklerimizin devamı gelecek. Vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak uğruna canını hiçe sayan şehitlerimiz ve gazilerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Bu vatan sizlere çok şeyler borçlu. Size ve tüm Simavlılara kapım 24 saat açık. İsteyen istediği zaman beni arayabilecek, derdini anlatabilecek. Ayrıca bu yemekte sofralarına oturduğum gazilerimizden bir teklif aldım. Tek tip elbise istiyorlar. Bu taleplerini de kaymakamlık olarak karşılamaya hazırız” şeklinde konuştu. (MY-EFE)
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477