Sezon Açılışında Belediyespor’u Yalnız Bırakmadılar

Sezon Açılışında Belediyespor’u Yalnız Bırakmadılar

Sezon Açılışında Belediyespor’u Yalnız Bırakmadılar
banner471
Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü İsmail Özcan sezon açılışı yapan Safranbolu Belediyespor’u yalnız bırakmayarak takımla buluştu.
Safranbolu Belediyespor tesislerinde gerçekleşen sezon açılış programına Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Kulüp Başkanı Mehmet Koca, Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü İsmail Özcan, futbolcular katılırken Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy tesislerde incelemelerde bulunduktan sonra sezon hazırlıklarına başlayan takımla biraya geldi.
Futbolcular ve teknik heyet ile sohbet eden Başkan Aksoy, 3. Ligde bir takımın isteyebileceği bir stat yaptıklarını, Safranbolu Belediyespor’un önderliğinde bu çalışmanın gerçekleşeceğini ifade ederek Safranbolu Belediyespor’un haricinde kurumsal çalışan bir takım olmadığını kaydetti.
banner521
Başkan Aksoy ,“Diğer takımlarımız genelde şahıslara entegreli bir yapı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Buna karşılık kurumsallaşmış, kampını yapan tek takım Safranbolu Belediye Spor. Bununla birlikte Belediye Spor ile ilgili sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Tabii ki yalnızca futbolla değil, basketbolda da iyi bir takımımız var. Bununla birlikte bir voleybol ve masa tenisi takımı kurmanın telaşı içerisindeyiz.Kurulacak takımlar ile Karabük’te gerçekleştirilen her sportif faaliyette Safranbolu Belediye Spor adını duyurmak. Tabii ki Safranbolu ismi yalnızca Karabük’te geçerli bir isim değil. Gerek Türkiye genelinde gerekse dünya genelinde tanınan bir ismi var. Bu ismin farklı alanlarda da gündeme gelmesi lazım mesela sporda da gelmesi lazım. Türkiye liglerinde spor konusunda da Safranbolu’nun bir temsilcisinin olmasını arzu ediyoruz. Bu yıl amacımız bölgesel amatör lige çıkartmaktır.” dedi.
“GENÇLERE VE ÇOCUKLARA SPORU SEVDİREBİLMEK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.”
Sporcuların yeni yapılacak kompleks ile daha iyi şartlarda çalışabileceklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu da gençlere ve çocuklara sporu sevdirebilmek adına çalışmalar yapmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Kulüp Başkanımız başta olmak üzere teknik heyet ve tüm sporcularımıza yeni sezonda başarılar diliyor, sporcularımızın gözlerinde gördüğüm ışığın müsabaka sonuçlarına da yansıyacağını tahmin ediyor ve her zaman yanınızda olmaya devam edeceğimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER