Saltukova Belediyesi’nin Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Saltukova Belediyesi’nin Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Saltukova Belediyesi’nin Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
banner425
Saltukova Belediye Başkan Vekili Hasan Tiryakioğlu, Belediye Fen İşleri işçileri ile İş-Kur işçilerinin yapmış oldukları çalışmaları yerinde inceledi.
Saltukova Belediye Başkan Vekili Hasan Tiryakioğlu, Belde’ye bağlı Karboğaz Mahallesi mezarlığını çevreleyen avludaki eksiklikler hakkında Mahalle Muhtarı Serkan Kızılbağ’dan bilgi aldı. Karboğaz Mahallesi mezarlığını çevreleyen briket duvarında eksik olan malzemelerin tespiti yapılarak en kısa zamanda yapılmasına karar verildi. Tiryakioğlu çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
Tiryakioğlu yapmış olduğu açıklamasında; “Beldemiz Karboğaz Mahallesi’nden Düz Mahallesine giden yolun altından geçen su kanalı menfezini kalıpla genişleterek beton döktük. İki üç gün sonra dolgu malzemesi ile doldurarak dar olan yolun biraz daha genişlemesini sağlamış olacağız. Ayrıca Beldemiz Karboğaz Mahallesi Muhtarı Serkan Kızılbağ Karboğaz Mahallesi mezarlığını çevreleyen briket avlusunda bir takım eksiklikler olduğunu söyledi. Beraber mezarlığa gidip biriket duvarını çevreleyen avlunun eksik olan biriket ve beton başlık gibi eksikliklerini Belediyemiz İnşaat mühendisi Olcay bey ile birlikte tespitini yaptık. Malzemeleri aldıktan sonra en kısa süre zarfında mezarlığın avlusunu tamamlayacağız. Halkımızın yararına olan çalışmalarımız bundan sonra da aralıksız devam edecektir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423