Puma, Ignıte Xt İle İstanbul’u Ateşledi

Puma, Ignıte Xt İle İstanbul’u Ateşledi

Puma, Ignıte Xt İle İstanbul’u Ateşledi
Dünyaca ünlü atlet Hansle Parchment, Ebru Şallı ve Murat Tavman’ın bir araya geldiği PUMA IGNITE XT lansmanında, katılımcılar ile birlikte antrenman yapıldı.
Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, Olimpiyat madalyalı ünlü atlet Hansle Parchment’ın, pilates ve sağlıklı yaşamın sembolü Ebru Şallı’nın ve profosyonel fitness modeli Murat Tavman’ın katılımıyla gerçekleştirdiği lansmanda yeni koşu ve antrenman ayakkabısı IGNITE XT’yi tanıttı. Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda gerçekleşen lansmanda katılımcılar yeni IGNITE XT’yi deneyimleyerek Hansle Parchment, Ebru Şallı ve Murat Tavman ile antrenman yapma şansını yakaladı.
PUMA’nın köpük teknolojisi ile üretilen ve hareket kabiliyetini en yüksek seviyeye çıkaran koşu ve antrenman ayakkabısı IGNITE XT, enerji dönüşümü ile uzun süreli performans sağlıyor. Antrenmanları üst seviyeye taşıyan IGNITE XT, kişileri motive etmeyi de amaçlıyor.
DAVE: "DÜNYANIN EN HIZLI SPORCULARI İÇİN ÖZEL ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ"
PUMA olarak Hansle Parchment gibi disiplinli ve çalışkan atletlerle çalışma şansına sahip olduklarını, en büyük amaçlarının sporu hayatın bir parçası haline getirmek olduğunu belirten PUMA Türkiye, Rusya ve Ukrayna Pazarlama Bölge Müdürü Bhavisha Dave, şunları söyledi:
"Türkiye’de antrenman yapmaya verilen önem hiç bu kadar fazla olmamıştı. Son yıllarda insanlar bu konuda gerçekten çok bilinçli. PUMA olarak dünyanın en hızlı sporcuları için özel ürünler üretiyoruz. IGNITE XT de bu özel ürünlerden bir tanesi. Dünyada trendler sürekli değişiyor. Performansa dayalı ürünler artık daha çok tercih ediliyor. IGNITE XT, PUMA’nın eşsiz köpük teknolojisi ile üretildi ve hareket kabiliyetini en yüksek seviyeye çıkarıyor."
PARCHMENT: "BAŞARININ SIRRI, DOĞRU ANTRENMAN VE BESLENME"
Londra Olimpiyatları’nda ülke rekoru kırarak bronz madalya sahibi olan Jamaikalı ünlü atlet Hansle Parchment, IGNITE XT ile antrenmanlarının daha verimli geçtiğini belirterek, “Başarının sırrı, doğru antrenman ve beslenme düzeniyle doğru orantılı. Haftanın 5-6 günü olmak üzere günde iki defa antrenman yapıyorum. IGNITE XT mükemmel bir koşu ve antrenman ayakkabısı. Antrenmanlarım köpük teknolojisi sayesinde daha verimli geçiyor. Ayrıca PUMA ile süren iş birlikteliğimiz benim için ilk günkü gibi heyecan verici. Bu yüzden IGNITE XT lansmanında İstanbul’da olmaktan çok mutluyum" şeklinde konuştu.
EBRU ŞALLI: "SPOR YAPARKEN ESNEKLİK VE AYAKLARIN UYUM İÇİN OLMASI GEREKİR"
Pilates ve sağlıklı yaşam konusunda yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ebru Şallı, IGNITE XT’yi çok kısa bir süre önce denediğini ve performansından çok etkilendiğini söyleyerek, "PUMA’nın düzenlediği birçok etkinlikte keyifle yer aldım. IGNITE XT ile tanışmam sonrasında bir spor ayakkabının sağladığı özelliklerin önemli olduğunu bir kez daha farkettim. Spor yaparken esneklik ve ayaklarınızın uyum içinde olması gerekir. IGNITE XT hafifliği sayesinde spor ve pilates için mükemmel bir seçim” ifadelerini kullandı.
Profosyonel fitness modeli Murat Tavman ise hayatı boyunca hep başarmak hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü, PUMA ile işbirliği içinde olmaktan keyif aldığını söyledi. Tavman, antrenmanlarında ona hız ve enerji sağlayacak ayakkabıları tercih ettiğini, PUMA IGNITE XT ile tüm ihtiyaçlarının eksiksiz karşılandığını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER